מסי בישראל: ארגנטינה עשויה להגיע לביקור במאי

חולמים לראות את מסי, אבל הכיס לא מאפשר לטוס לברצלונה? הפרעוש וחבריו עשויים להגיע לארץ כחלק מחגיגות העצמאות ה-70 למדינה. במשרד הספורט אישרו את הפנייה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.17 - 21:18
(Getty Image)
(Getty Image)
תחילת כתבה

נבחרת ארגנטינה, שהבטיחה את מקומה במונדיאל 2018, תחל את הכנותיה לתחרות בברצלונה, המגרש הביתי של ליונל מסי וחאבייר מסצ'ראנו, משם תמשיך ל-2-3 משחקי ידידות שיהוו הכנה אחרונה לקראת היציאה לרוסיה לגביע העולמי - כאשר אחד היעדים עשוי להיות ישראל. זאת לאחר שמירי רגב, שרת הספורט והתרבות, פנתה לנשיא ארגנטינה, מאוריסיו מאקרי, במטרה שהאלביסלסטה יגיעו במאי ויקיימו משחק ידידות מול ישראל במסגרת חגיגות ה-70 למדינה.

אין זו הפעם הראשונה בה עולה אפשרות למשחק ידידות עם ארגנטינה בישראל, אך עד כה – כל הניסיונות להביא את מסי וחבורתו אל ארץ הקודש נחלו כישלון. הפרעוש אמנם כבר ביקר בעבר בישראל עם ברצלונה במסגרת אימון ראווה, אך אם אכן יגיע עם האלביסלסטה לארץ - זו תהיה הפעם הראשונה שיערוך משחק בישראל.

נראה שלא מעט זמן ייקח עד שנדע האם החבר'ה של חורחה סמפאולי יקפצו לביקור, מאחר וכעת, ממתינה ארגנטינה להגרלת הבתים ב-1 בדצמבר על מנת לקבוע את משחקי הידידות האחרונים שלה לפני היציאה לרוסיה. לעת עתה, הלו"ז של הארגנטינאים די צפוף, עם שני משחקי ידידות החודש - מול רוסיה (0:1 משער של אגוארו) ומול ניגריה שיערך מחר (שלישי).