הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנמיכים ציפיות: על נבחרת אנגליה לקראת רוסיה 2018

תחזית אופטימית? תלוי את מי שואלים. לאחר היסטוריה רוויית אכזבות, האוהדים הרימו ידיים. אבי מלר וסגן השגריר, טוני קיי, סוקרים את נבחרת שלושת האריות בדרך למונדיאל

גיל לוין
גיל לוין  08.02.18 - 20:50

והרי התחזית: הנבחרות הצעירות של אנגליה פורחות וקוטפות את אליפויות העולם (עד גיל 17 ועד גיל 20) סאות'גייט ממונה למאמן הלאומי ואנגליה מוגרלת לבית נוח באופן יחסי (מספר 7) יחד עם תוניסיה, פנמה ובלגיה. אופטימיים? לא אם תשאלו את האוהדים אנגלים. גם כשהעתיד נראה ורוד, אלו כבר הרימו ידיהם בכל הקשור לנבחרת הלאומית.

ביורו 2016 הפסידה הנבחרת האנגלית לסנסציה האיסלנדית בשמינית גמר, במונדיאל 2014 לא הצליחה לעבור את שלב הבתים ובמונדיאל 2010 נפלה בשמינית גמר. 52 שנים ללא תואר והיסטוריה רוויית אכזבות הביאו את אוהדי אנגליה, למודי הסבל, להנמיך ציפיות לקראת הטורניר.

126 ימים לטורניר הגדול ברוסיה, והפינה "מסביב לכדור" סוקרת את הכנות הנבחרת האנגלית למונדיאל. על גארת' סאות'גייט כסמל לכישלון האנגלי בשנות ה-90, על המפגשים שמחכים לנבחרת ברחבי רוסיה ועל הציפיות בממלכה וסיכויי הנבחרת לזכייה. אבי מלר וסגן השגריר האנגלי, טוני קיי, על ההכנות של נבחרת שלושת האריות לרוסיה 2018. 

.