הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לא רק בלומפילד: עיכוב נוסף באצטדיון טוטנהאם

בעיות בטיחותיות יעכבו את פתיחת האצטדיון היוקרתי ולא ידוע על תאריך חדש למעבר. לאור הנסיבות, ימשיכו התרנגולים לארח בוומבלי והמשחק מול סיטי ייאלץ להידחות ביום

גיל לוין
גיל לוין  23.08.18 - 16:38

אכזבה נוספת לאוהדי טוטנהאם. שנתיים ארוכות ספרו התרנגולים את השניות לאחור לעונת 2018/19 – אותה היו אמורים לפתוח ב"אצטדיון טוטנהאם החדש", והספיקו להתאכזב עם דחיית מועד המעבר ל-15 בספטמבר. כעת, לאחר שהתגלו בעיות בטיחות במערכת החשמל וכיבוי האש, נראה שהמעבר לאצטדיון היוקרתי שעלותו מוערכת בכ-850 מיליון ליש"ט, תדחה.

נכון לרגע זה, מסתייג המועדון מצפון לונדון מלהתחייב לדד ליין חדש ומסביר שתאריך למעבר יפורסם רק לאחר תיקון כל התקלות. לאור הנסיבות, תמשיך טוטנהאם לארח את משחקייה באצטדיון וומבלי, כשהמשחק מול מנצ'סטר סיטי ב-28 באוקטובר יידחה ביום אחד, בעקבות התנגשות עם משחק הפוטבול בין סיאטל סיהוקס ואוקלנד ריידרס שייערך גם הוא באצטדיון.

אצטדיון ווייט הארט ליין, הממוקם בשכונת טוטנהאם שברובע הארינגיי בלונדון, שימש את התרנגולים מאז בנייתו ב-1899. במאי 2017 נהרס האצטדיון הישן לטובת הקמת מתחם חדש, משודרג ומורחב על חורבותיו. בעונה החולפת השתמשה הקבוצה באצטדיון הלאומי, וומבלי, איתו גם שברה את שיא הצופים בפרמייר ליג - כשלמשחק מול ליברפול, באוקטובר 2017, פקדו את האצטדיון 80,824 אוהדים.