הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היכנסו לקצב: מצעד להיטי הסופר קלאסיקו

בינתיים שאנחנו מריירים על הטירוף שעתיד להתרחש בחצי השני של הכדור, החלטנו לדרג עבורכם את ששת הלהיטים הגדולים ביותר של האוהדים הלוהטים בעולם. זהירות זה ממכר

גיל לוין
גיל לוין  09.11.18 - 20:50
תחילת כתבה

מוכנים לראות היסטוריה? ביום שבת ב-22:00 בדיוק זה קורה. לראשונה אי פעם, בוקה ג'וניורס וריבר פלייט יפגשו לסופר קלאסיקו בגמר הליברטודס. הקרב על הגביע היוקרתי של דרום אמריקה ייערך בשיטת בית וחוץ, פעמיים כי טוב, כשהמשחק הראשון בין השתיים ייערך בצהוב-כחול בבומבונרה, ביתה של בוקה ג'וניורס. 

בדרום אמריקה ובארגנטינה בפרט, הכדורגל הוא יותר ממשחק. הוא דרך חיים, מקור להשראה, חלומות, תקווה ומפלט בתוך עולם בו המצב הכלכלי חמור והייאוש גדול. בדרבי של בואנוס איירס, כשמקור היריבות עצמה החל בפערים חברתיים, האוהדים הפכו לחלק בלתי נפרד מההצגה.

על אף שמזה שנים קיים איסור על קהל חוץ במשחקים בין השתיים, הסופר קלאסיקו נחשב לאחד מהדרבים הרותחים בתבל, כשכל משחק בין השתיים הופך לקרנבל של ממש המתחיל בחגיגה ברחובות העיר, ומגיע לשיא ביציעים - תופים גדולים, חצוצרות, שירה וקצב השמורים רק לקהל הלטיני - הקהל הקצבי, השמח והחוויתי ביותר בעולם. 

ובזמן שאנחנו חולמים על הטירוף העתיד להתרחש בחצי השני של הכדור, החלטנו להכניס אתכם לקצב ולדרג עבורכם את ששת הלהיטים הגדולים ביותר של שתי הקבוצות. זהירות זה ממכר.

במקום השישי - "La Copa Libertadores és mi obsesión", ריבר פלייט
(גביע הליברטדוס הוא האובססיה שלי)


במקום החמישי - "Ya se acerca noche buena", בוקה ג'וניורס
(אני אעשה לך לילה טוב)במקום הרביעי - "Dale alegria a mi corazon", בוקה ג'וניורס
(תשמחי את ליבי)במקום השלישי - "Yo te quiero River Plate", ריבר פלייט
(אני אוהב אותך ריבר פלייט)


במקום השני - "Ole Ole Ola", ריבר פלייט
(אולה, אולה, אולה)


ובמקום הראשון - "River decime que se siente", בוקה ג'וניורס
(ריבר, ספרי איך זה מרגיש)

חושבים אחרת? דרגו את השירים בעצמכם