הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מאחדות כוחות: "ישראייר" רכשה 51% מ"טיקטיק"

שחקנית חדשה בשוק. חברת התעופה הישראלית תמכור חבילות ספורט לחו"ל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.18 - 15:23
תחילת כתבה

תיירות הספורט נחשבת לאחד מהשווקים המשגשגים ביותר בעולם התיירות העולמי. בזכות מדיניות שמיים פתוחים שהובילה להנגשת המחירים וכן, גם בזכות התחרות שהתעוררה בשוק - החלו עשרות אלפי ישראלי להמריא מדי שנה לאירועי ספורט ברחבי העולם.

הבוקר (שני) הודיעה חברת התעופה הישראלית "ישראייר" על כניסתה הרשמית לשוק המתפתח, עם רכישת 51 אחוזים מחברת התיירות "טיקטיק חבילות ספורט והופעות". חברת התיירות הוקמה לפני כעשור על ידי גבריאל מזרחי, אריה אגרנוניק ויהודה מזרחי. ישראייר הודיעה כי גבריאל מזרחי, מנכ"ל טיקטיק, יישאר בתפקידו וימשיך לכהן כמנכ"ל החברה המשותפת. 

מזרחי סיפר בהתרגשות על איחוד החברות: "טיקטיק היא בין החברות המעטות בענף הפועלות בתחום מעל לעשור. הגשמנו חלומות לרבבות ישראלים, תוך שימת דגש על איכות הכרטיסים וחוויות הלקוח, לכן 45% מהלקוחות שלנו הם לקוחות חוזרים. השילוב בין החברות יהווה יתרון תחרותי וקרש קפיצה בהגשמת החזון שלנו בענף".

גם אורי סירקיס, מנכ"ל קבוצת ישראייר, הסביר את חשיבות התרומה של טיקטיק כחלק מחברה כמו ישראייר: "צירוף הפעילות של טיקטיק בא בהלימה מלאה לאסטרטגיה שלנו כקבוצה, לתת מענה תיירותי מלא ומשתלם במיוחד ללקוחות. קיימת סינרגיה בין הפעילות של טיקטיק לבין טיסות ישראייר, במיוחד ליעדים אליהם טסים הרבה ישראליים לאירועי ספורט כמו מדריד, סוצ'י. גנואה, בלגרד ועוד".