הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מה המשחק הכי מבוקש בליגת האלופות?

טירוף כרטיסים בקרב הקהל הישראלי. כל הנתונים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.03.19 - 13:22

הגרלת ליגת האלופות זימנה לנו מספר מפגשים מרגשים השנה ובחברות תיירות הספורט מדווחים על טירוף חריג במיוחד. "מרגע שהתפרסמו תאריכי המשחקים, המוקד הוצף בפניות", מספר לנו גבריאל מזרחי מחברת טיקטיק, "השילוב המנצח בין אטרקטביות המשחקים וחופשת הפסח מורגשים מאוד".

יצאנו לבדוק איזה יעד או משחק הם המועדפים על האוהדים הישראלים. להלן התוצאות המפתיעות: המקום הראשון הוא המשחק בין ברצלונה למנצ'סטר יונייטד. בעקבות הביקוש האדיר חברות התיירות בישראל 4 מטוסים במיוחד למשחק, בנוסף על הטיסות הקיימות, כשעל פי הערכות כ-4,000 ישראלים יקחו חלק במשחק.

המשחק שבמקום השני הוא המפגש בין אייאקס ליובנטוס, אמסטרדם היעד האטרקטיבי מושך אליו ביקושים רבים, אך מחירי הכרטיסים שמחירם ההתחלתי בשוק המשני הינו לא פחות מ-1,000 יורו. חשוב לציין שלמשחק זה לא נפתחים כרטיסים בקופות, שכן בעלי המנויים לא מוכנים להפסיד משחק כל כך אטרקטיבי, וכתוצאה מכך אין היצע כרטיסים בשוק לאכזבתם של האוהדים הישראלים.
 
במקום השלישי אפשר למצוא טירוף אמיתי בשילובים של שניים או שלושה משחקים בחופשה אחת: טוטנהאם - סיטי, יונייטד - ברצלונה + ארסנל - נאפולי בליגה האירופית או לחילופין ליברפול - פורטו +, יונייטד - ברצלונה + ארסנל - פורטו. כ-2,000 ישראלים יגיעו לשבת ביציע עם האוהדים האנגלים.
 
- הנתונים בכתבה באדיבות חברת טיקטיק - חבילות ספורט