בלגיה וספרד כבר לא: מי הן הפייבוריטיות למונדיאל?

לאחר מגוון משחקי ידידות ושלל פציעות, האם התמונה השתנתה? חודש לשריקת הפתיחה וסוכנויות ההימורים בטוחות שהן כבר יודעות מי תניף את הגביע ומי יוכרז כמלך השערים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.18 - 12:58
תחילת כתבה

חודש בדיוק לשריקת הפתיחה של אירוע הכדורגל הנוצץ בעולם, ובהתחשב בתוצאות מגוון משחקי הידידות, שלל פציעות וכן גם תרגול הסגלים המיועדים, סוכנויות ההימורים טוענות שהן כבר יודעות מי תניף את הגביע הנחשק במונדיאל 2018.

מועמדת מספר 1 להנפת הגביע ברוסיה היא ברזיל, או "הקנריות הקטנות" אם תרצו. המדינה שמדורגת במקום השני בעולם בדירוג פיפ"א (מתחת לגרמניה), בעלת יחסי ההימור הסבירים ביותר לזכייה. היחס הנדיב ביותר על ברזיל ייתן לכם 450 שקלים על כל 100 שתשקיעו במקרה שהסלסאו אכן יניפו את גביע העולם.

במקום השני בסוכנויות ההימורים, ביחס כמעט זהה לזה של הברזילאים, מדורגת אלופת העולם, גרמניה. הימור על המנשאפט יניב לכם רווח של פי 5. הסוכנויות חושבות כי לגרמניה סיכוי טוב להשלים זכייה שנייה ברציפות במונדיאל, הישג שלא שוחזר מאז הזכיות של ברזיל ב-1958 ו-1962. את הרביעייה המובילה משלימות צרפת (1 ל-6.5) וספרד (1 ל-7).

בדו קרב המרתק בין ליאו מסי לכריסטיאנו רונאלדו, הסיכויים נוטים לטובתו של הפרעוש כשהיחס לזכייה של ארגנטינה הוא 1 ל-9, בעוד שזכייה של אלופת אירופה גם בתואר העולמי תכניס למהמר פי 25 לכל הפחות.

ניגריה היא הנבחרת האפריקאית בעלת מירב הסיכויים להניף את גביע העולם ב-15 ליולי, עם יחס זכייה שנע בין פי 150 ל-200. האסייתית שמסומנת כפייבוריטית היא יפן, ואם תהמרו על זכייה שלה בסוכנות שמציעה את היחס הנדיב ביותר, אתם תקבלו 250 שקלים על כל שקל שתשקיעו.

ארבע נבחרות שמייצגות את העולם המוסלמי - מרוקו, איראן, טוניסיה וערב הסעודית מקבלות סיכויים נמוכים ביותר לזכייה במונדיאל, כשהממלכה הסעודית סוגרת את הרשימה עם יחס של 1 ל-1,000. 

מסי, שכבש 7 שערים בקמפיין המוקדמות עבור נבחרת ארגנטינה, הוא המועמד המוביל לסיים כמלך השערים של הטורניר עם יחס של 1 ל-9. מיד אחריו, מאיים על התואר ניימאר עם יחס של 1 ל-10, אחריו גריזמן עם יחס של 1 ל-12 ורביעי ברשימה, מדורג כריסטיאנו רונאלדו עם יחס של 1 ל-14.