מכירת חיסול: הכרטיסים שנותרו למונדיאל ברוסיה

העיר שהתבררה כהכי פחות אטרקטיבית ברוסיה, הבית שלא מעניין אף אחד והמשחקים השווים במיוחד שבמקרה נותרו על המדף. דו"ח מצב הכרטיסים לטורניר שמשגע את העולם

גיל לוין
גיל לוין  21.05.18 - 15:45
תחילת כתבה

24 ימים בלבד לטורניר הכדורגל הגדול בעולם ומכירת הכרטיסים על בסיס "כל הקודם זוכה" באתר פיפ"א עדיין בעיצומה. איזה עיר מבין אחד עשר המארחות הכי פחות פופולרית, מי הוא הבית שהוכתר על ידי הקהל העולמי כהכי פחות נחשק ורשימת כל המשחקים שנותרו על המדף - דו"ח מצב הכרטיסים של פיפ"א לטורניר שמשגע את העולם.

ודאי לא יפתיע אתכם שאת תואר היעד הפופולרי ביותר קטפה הבירה הרוסית, מוסקבה, אליה אזלו כל הכרטיסים, בכל שלבי הטורניר, כבר מתחילת המכירה. מנגד, דווקא העיר סרנסק, שהקימה לכבוד המאורע אצטדיון דנדש לחלוטין, עבור לא פחות מ-300 מיליון דולר, היא שזכתה בתואר הפחות נחשק - העיר הכי פחות אטרקטיבית. נכון להיום תוכלו לרכוש כרטיסים לכל אחד מארבעת המשחקים שהיא מארחת במורדוביה ארנה, וביניהם גם פורטוגל מול איראן.

גם בכל הקשור לשלבי הטורניר אין יותר מדי הפתעות. הכרטיסים שנותרו זמינים באתר פיפ"א הינם לשלבי הבתים בלבד. הבית שהוגדר הכי פחות מבוקש על ידי הקהל העולמי, הוא בית מספר 8 אליו הוגרלו פולין, קולומביה, יפן וסנגל. הבית התברר כפחות מזמין אפילו מבית מספר 1 של ערב הסעודית, מצרים, אורוגוואי ורוסיה המארחת. כעת, מוצעים כרטיסים זמינים לקהל הרחב לארבעה מתוך ששת המשחקים של הבית בשלב הבתים.

מי שחלם לראות את ברזיל, ספרד, או ארגנטינה ועדיין לא רכש כרטיס - התעורר מאוחר מדי. לעומת זאת מי שיפעל מהר, כנראה יצליח לרכוש חלק מהכרטיסים הבודדים שנשארו למשחק של רונאלדו עם פורטוגל מול איראן בסרנסק, או לנסוע עד קזאן ארנה ולהרוויח שני משחקים של הפייבוריטיות לגביע - גרמניה מול דרום קוריאה, וגם את צרפת מול אוסטרליה


רשימת המשחקים אליהם נשארו כרטיסים זמינים באתר פיפ"א:

צרפת - אוסטרליה, קזאן ארנה, ב-16 ביוני
פרו – דנמרק, מורדוביה ארנה (סרנסק), ב-16 ביוני
קוסטה ריקה - סרביה, קוסמוס ארנה (סמרה), ב-17 ביוני
שוודיה – דרום קוריאה, אצטדיון ניז'ני נובגורוד, ב-18 ביוני
בלגיה – פנמה, אצטדיון פישט (סוצ'י), ב-18 ביוני
אנגליה – תוניסיה, וולגוגראד ארנה, ב-18 ביוני
קולומביה – יפן, מורדוביה ארנה (סרנסק), ב-19 ביוני
דנמרק – אוסטרליה, קוסמוס ארנה (סמרה), ב-21 ביוני
פולין – קולומביה, קזאן ארנה, ב-24 ביוני
ערב הסעודית – מצרים, וולגוגרד ארנה, ב-25 ביוני
איראן – פורטוגל, מורדוביה ארנה (סרנסק), ב-25 ביוני
שוויץ – קוסטה ריקה, אצטדיון ניז'ני נובגורוד, ב-27 ביוני
קוריאה – גרמניה, קזאן ארנה, ב-27 ביוני
פנמה – תוניסיה, מורדוביה ארנה (סרנסק), ב-28 ביוני
יפן – פולין, וולגוגרד ארנה, ב-28 ביוני
סנגל – קולומביה, קוסמוס ארנה (סמרה), ב-28 ביוני