וושינגטון שבה להתאמן, אבדיה עדיין בבידוד

נדחה המשחק מול מילווקי בין שישי לשבת. כל הפרטים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.21 - 05:59
תחילת כתבה

החזרה של וושינגטון וויזארדס ודני אבדיה לפרקט תחכה עוד קצת. ה-NBA הודיעה לפנות בוקר (בין רביעי לחמישי) כי המשחק שתוכנן ללילה שבין שישי לשבת - מול מילווקי באקס של יאניס אנטטוקומפו - נדחה גם כן. מדובר במשחק שישי ברציפות של וושינגטון שנדחה, זאת לאור התפשטות הקורונה בתוך המועדון.

עוד לפני שנודע על הדחייה של המשחק, הודיעה וושינגטון כי דני אבדיה יחמיץ הוא אחד מששת שחקני הקבוצה שעדיין שוהים בבידוד. המשמעות: במידה שהמשחק היה מתקיים, הישראלי בכל מקרה לא היה עומד לרשותו של המאמן סקוט ברוקס.

על פי הדיווחים, לוושינגטון עמדו שמונה שחקנים זמינים למפגש עם הבאקס - המינימום הנדרש כדי לקיים משחק בימים אלה ב-NBA, אולם התערבות של הג'נרל מנג'ר טומי שפרד הובילה לדחייה מצד הליגה. בוושינגטון לא רצו לעלות למשחק עם שמונה שחקנים בלבד אחרי שכלל לא הצליחו להתאמן כראוי בתקופה האחרונה לאור התפשטות הקורונה.

לאחר האימון, במהלך מסיבת העיתונאים הווירטואלית-מסורתית בימים אלה, בראדלי ביל כבר הביע את רצונו לדחות את משחק החוץ נגד יאניס אנטטקומפו: "לחזור לשחק אחרי 11 ימים בלי להתאמן כמו שצריך - זה מתכון פציעות. נילחם על דחיית המשחק. ננסה לשכנע את נשיאת ארגון השחקנים מישל רוברטס".

אגב, פרט לדני אבדיה, שאר שחקני הוויזארדס שבכל מקרה לא היו יכולים לקחת חלק במשחק מול בשל פרוטוקול הקורונה הם דאוויס ברטאנס, רוי האצ'ימורה, טרוי בראון ג'וניור, איש סמית' ומוריץ ואגנר. כמו כן, ראסל ווסטברוק היה ממשיך להיעדר בשל פציעה.