כבוד: אבדיה נכלל ב"נבחרת העולם" לאולסטאר

המשחק לא יתקיים השנה. וגם: סיכום חצי העונה של הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.21 - 21:13
תחילת כתבה

כמעט קשה להאמין, אבל מחצית הדרך כבר מאחוריו: דני אבדיה סוגר חצי עונה ראשונה אי פעם בליגה הטובה בעולם, וכהרגלו הוא מלא רעב לעתיד. הפורוורד של הוושינגטון וויזארדס ידע רגעי שיא ורגעי שפל, דקות של תהילה אבל גם לא מעט רגעים של תסכול. בשורה התחתונה, הממוצע שלו בינתיים עומד על 6 נקודות למשחק ו-4.6 כדורים חוזרים, כולל רבע אחד בלתי נשכח מול הלייקרס שהוא כנראה ייקח איתו עד סוף הקריירה.

הערב (רביעי), הישראלי זכה לכבוד כאשר נכלל ב"נבחרת העולם" למשחק הכוכבים העולים של האולסטאר 2021. המשחק אמנם לא יתקיים, אבל בליגה הטובה בעולם פרסמו בכל זאת את הסגלים למשחק - ואבדיה נרשם בתוך הסגל, שמכיל את השחקנים הצעירים הטובים ביותר שאינם מארה"ב, כולל שמות כמו אר.ג'יי בארט הקנדי מהניו יורק ניקס, פאקונדו קמפאסו מדנבר נאגטס וחברו רוי האצ'ימורה מוושינגטון. בסגל השני, אגב, נכללים בין היתר זאיון וויליאמסון, ג'ה מוראנט, לאמלו בול, אנתוני אדוארדס וטיילר הירו.

מוקדם יותר, לאחר אימון הבוקר התפנה אבדיה על מנת לסכם את ההתפתחות ואמר: "למדתי דברים חדשים רבים, שיחקתי מול שחקנים טובים והפכתי לשחקן טוב יותר. זה מצב דומה לעונה הראשונה שלי ביורוליג. אני אמנם מבוגר יותר, אבל זה שונה לגמרי מכיוון שכעת אני רוקי ב-NBA. גם בעונה הראשונה ביורוליג לא שיחקתי הרבה, והיו דברים רבים להתרגל אליהם. אני ממשיך לעבוד כדי להשתפר".

כמו כן, הוא התייחס גם לכוכבים של הקבוצה, ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל: "ראסל תמיד מוכן לשחק, אני רואה את זה מארוחת הבוקר שאנחנו אוכלים. גם הוא וגם בראדלי הם מנהיגי הקבוצה, ובהחלט מרגישים אותם".