בין ווסטברוק לברוקס: למה דני אבדיה מתקשה?

בוושינגטון האשימו את המאמן והכוכב: "דני תקוע בפינות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.21 - 13:05

תגיות: דני אבדיה

תחילת כתבה

ההשתלבות של דני אבדיה בוושינגטון ממשיכה להעסיק את הכתבים שמסקרים את הוויזארדס. כתב האתלטיק, פרד כץ וכתבת הוושינגטון פוסט, אווה וואלאס, קיימו דיון מעמיק על המשבר בוושינגטון והפנו אצבע מאשימה בעיקר כלפי סקוט ברוקס.

"התירוצים של סקוט ברוקס בנוגע לדני אבדיה פשוט לא מתקבלים", וואלאס כתבה, "הייתה שנה מוזרה כי לא הייתה ליגת קיץ ולא הייתה תקופת הכנה. הייתי מקבלת את מה שקורה עם דני אבדיה אם וושינגטון הייתה יודעת איך לטפל בשחקנים, אבל זה לא המקרה. לפרנצ'ייז אין שום תכנית מוסדרת לגבי דני אבדיה. אני בטוחה שאם דני היה משחק בליגת הקיץ, הוא היה מתפתח בצורה טובה יותר. לעמוד בפינה ולחכות למסירה, זה משהו שדני אבדיה לעולם לא יהיה טוב בו, ולא ישנה כלום".

"אם אתה בונה תכנית לטווח ארוך כדי לפתח את השחקן הכישרוני שלך, אתה צריך לתת לו יותר להוביל כדור ולא לעמוד בפינה", פרד כץ חיזק, "השימוש בו לא נכון. אני חושב שזה הגיוני לתת לאבדיה הזדמנות במה שהוא טוב בו. ביום שדני אבדיה נבחר בדראפט, בוושינגטון דיברו על יכולת המסירה שלו, על זה שהוא מוביל כדור ומייצר לאחרים, ועכשיו הם לא נותנים לו להציג את המיומנויות שלו. האוהדים מאשימים את סקוט ברוקס בנושא דני אבדיה, אבל לדעתי ההשתלבות שלו נובעת מכמה דברים, בין היתר גם זה שראסל ווסטברוק מוביל כדור כל הזמן".

"יש גם בעיה אצל דני", כץ סיכם, "גם כשווסטברוק וביל לא על הפרקט, אתה לא רואה את דני אבדיה מוביל כדור וזה גם באשמתו. בשורה התחתונה, וושינגטון פשוט לא משתמשת בדני אבדיה בצורה נכונה".