"ווסטברוק וביל צריכים למסור יותר לדני אבדיה"

בוושינגטון ניתחו: "דני מוכשר בהובלת כדור יותר מבהגנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.04.21 - 09:47

תגיות: דני אבדיה

תחילת כתבה

דני אבדיה אומנם קלע רק 3 נקודות בניצחון של הוויאזרדס על דטרויט, אבל דווקא האסיסטים והיכולת ההגנתית, גרמה לפרשני וושינגטון שוב להתלהב ממנו. ב-wizofawes, בלוג שמסקר את הוויזארדס, ניסו לנתח כיצד הישראלי יבוא לידי ביטוי בצורה טובה יותר.

"וושינגטון צריכה תרומה משמעותית משחקני הרוטציה כמו דני אבדיה. הרוקי הראה שהוא יכול להוביל כדור, למסור ולהוציא מתפרצות", נכתב בבלוג, "הוא לא השחקן הטוב ביותר על הפרקט במשחקים של וושינגטון, אם נשפוט לפי הסטטיסטיקה, אבל הוא בהחלט יכול לתרום משמעותית לוושינגטון. הוא מבצע מהלכים משמעותיים, מניע את ההתקפות ויש לו יכולות, שהקבוצה מקשה עליו להראות אותן".

בבלוג הפנו אצבע מאשימה לשני הכוכבים של הוויזארדס, שמקשים על אבדיה לבוא לידי ביטוי: "באסיסטים שלו להוצ'ימורה ולווסטברוק, דני נתן הצצה למה הוא מסוגל לעשות כשהכדור אצלו ביד, וזה הרבה. למרות המספרים הנמוכים, אבדיה מרגיש בנוח כשהוא מייצר לחברים שלו הזדמנויות, וצריך לשים את הכדור יותר בידיים שלו. הבעיה היא שהוא חולק פרקט עם בראדלי ביל וראסל ווסטברוק, שניים מהשחקנים שאוחזים הכי הרבה בכדור ב-NBA, ולכן אין לו הרבה הזדמנויות לייצר לאחרים או להראות את יכולות ניהול המשחק שלו, הם צריכים למסור לו יותר והקבוצה תרוויח. המצב עם שניהם הוא גורם לכך שאבדיה בולט בעיקר במהלכים הגנתיים עד כה".