הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

וושינגטון בישרה: דני אבדיה ייעדר כשלושה חודשים

עונת הרוקי של הישראלי הגיעה לסיומה, כאשר בדיקת MRI בישרה שהפורוורד סובל משבר מאמץ בשוק. אבדיה לא יאלץ לעבור ניתוח לנוכח הפגיעה במשחק אמש מול גולדן סטייט

  23.04.21 - 06:00

לאחר שהחסרנו פעימה אמש (בין רביעי לחמישי) לנוכח הנפילה המפחידה של דני אבדיה במשחק מול גולדן סטייט, וושינגטון שחררה הלילה הודעה רשמית ששחררה הרבה לחץ. "דני אבדיה סובל משבר מאמץ בעצם השוק, הוא לא יעבור ניתוח ויחזור בעוד שלושה חודשים". המשמעות - עונת הרוקי של הישראלי הגיעה רשמית לסיומה.

כעת, אבדיה יפנה את מירב המאמצים לעבודת השיקום, כאשר היא צפוי להתאושש בזמן להכנות קדם העונה של הוויזארדס. בכל אופן עונת 21-22 צפויה לצאת לדרך כרגיל בסוף חודש אוקטובר.

כזכור, הפציעה של אבדיה התרחשה לקראת סיום המחצית הראשונה בין וושינגטון לגולדן סטייט - הרוקי ניסה להשלים לייאפ אך נחת בצורה לא טובה על הרגליים של אנדרו וויגינס וקנט בייזמור, ובעקבות כך ירד לחדר ההלבשה על כיסא גלגלים לאחר שלא הצליח ללכת בכוחות עצמו.

עד לאותה מכה אבדיה השלים 54 משחקים בליגה הטובה בעולם (פתח ב-32 משחקים) ורשם 6.2 נקודות בממוצע והוסיף 4.9 ריבאונדים ו-1.2 אסיסטים ב-23 דקות במדי וושינגטון.

עוד קודם לכן, חבריו לקבוצה שלחו לו מילים חמות כשבראדלי ביל סיפר ששוחח עם אבדיה אחרי המשחק: "דיברתי עם דני אחרי המשחק והוא היה במצב רוח טוב, הוא שמח שניצחנו. העצה הטובה ביותר שהייתי נותן לעצמי כשהייתי רוקי היא להבין שהגוף מתפתח ויהיו הרבה עליות וירידות. יהיו דברים שאפשר לשלוט בהם, וכאלה שלא".

ראסל ווסטברוק שיתף: "התגובה הראשונה שלי הייתה להתפלל עבורו, ועבור המצב המנטלי שלו, כי זה מה שיעזור לו לעבור את הזמנים הקשים האלה. התפקיד שלנו הוא לתמוך בדני". דניאל גאפורד הוסיף: "פחדתי. הדרך של דני חזרה לפרקט תהיה ארוכה, אבל הוא בידיים טובות".