"רצף הנצחונות ישאיר את ברוקס בוושינגטון"

ב"אתלטיק" טוענים: מאמן הוויזארדס עשוי להמשיך בתפקידו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.21 - 16:55
תחילת כתבה

במשך זמן רב העונה, סקוט ברוקס, מאמנה של וושינגטון וויזארדס, נחשב למי שמעמדו מעורער במיוחד. הקבוצה, בה שיחק הישראלי דני אבדיה, דשדשה בשלבים ארוכים והובסה לא פעם. אלא שאז, משהו קרה: רצף הנצחונות האחרון, 13 מ-16 המשחקים האחרונים, ויכולתם המשופרת של שני כוכבי הקבוצה, ראסל ווסטברוק ובראדלי ביל, עשויים לשנות את המגמה - ולהשאיר את ברוקס בוושינגטון. כך, ע"פ כתבה נרחבת המתפרסמת ב"אתלטיק" ע"י העיתונאי המוערך שאמס צ'ראנייה.

ברוקס נמצא בשנתו האחרונה בחוזה של חמש שנים, וכעת ההחלטה מצויה בידי הבעלים של המועדון, טד לאונסיס. ע"פ הנטען בכתבה, המטרה שהוצבה בפני ברוקס היתה הגעה לפלייאוף - אך לא ברור האם השתתפות בטורניר ה"פליי אין" (טורניר המוקדמות שלפני הפלייאוף) תהווה תנאי מספק להמשך ההתקשרות. על פי הדיווח, ברוקס זוכה גם לתמיכה מצידו של ראסל ווסטברוק, שההחלטה לעבור לשורות וושינגטון דווקא הגיעה במידה רבה בזכותו של המאמן.

כזכור, וושינגטון ואבדיה עברו עונה הפכפכה למדי, כשבמשך רוב העונה נתקעו במקומות האחרונים של החוף המזרחי. אלא שריצת הנצחונות הנוכחית שינתה את המומנטום - ואפשרה למועדון להיות על סף הפלייאוף, לראשונה בקדנציה של ברוקס.