קרע לאמביד, ייעדר ממשחק 5 מול וושינגטון

כוכב פילי מתמודד עם פציעה בברך. וגם: ההתקדמות של אבדיה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.21 - 20:06
תחילת כתבה

ג'ואל אמביד, הכוכב הבלתי-מעורער של פילדלפיה 76', קבוצה אשר רואה את עצמה כמועמדת ללכת עד הסוף, אובחן עם קרע-קטן במיניסקוס בברכו הימנית - והוא יחמיץ את משחק 5 מול וושינגטון (1:3 לפילדלפיה בסדרה). על פי הדיווחים בארצות הברית, הפציעה של הסנטר הקמרוני לא נחשבת חמורה יתר על המידה, אבל יחד עם זאת, לא ברור כרגע מתי הוא ישוב לפרקט.

בעניין אחר, בתקשורת בבירת ארה"ב עוקבים באופן צמוד אחר קצב ההתאוששות של דני אבדיה. הישראלי, שסיים את עונת הרוקי שלו מעט יותר מוקדם ממה שהוא קיווה בעקבות פציעה בקרסול, עבר את חצי הדרך בהחלמה כשנותרו לו עוד בערך שישה שבועות לפני שיוכל לשוב לפעילות.

היום (רביעי) דווח כי אבדיה הוריד את הסד שהוא השתמש בו על מנת לקבע את הרגל. "לא יכולים לחכות לראות אותך חוזר לפרקט", צייץ אחד מעמודי הטוויטר המזוהים עם הוויזארדס.

בינתיים, בוושינגטון נערכים למשחק החמישי בסדרת הפלייאוף מול פילדלפיה שייערך הלילה (בין רביעי לחמישי, 2:00, ישיר ב-5LIVE). החדשות הרעות הגדולות הגיעו מכיוונו של דאוויס ברטאנס, שנפצע וייעדר 4-6 שבועות בגלל מתיחה בשוק. הוא השחקן השלישי של הקבוצה שסיים את העונה לאחר תומאס בראיינט ואבדיה (בהנחה והקבוצה לא תגיע לגמר).

היה קיים ספק קטן לגבי כשירותו המלאה של הכוכב הגדול, ראסל ווסטברוק, אך בסופו של דבר במועדון הודיעו כי הוא זמין וישחק הלילה.