"אנשים לא מעריכים את ההתקדמות שדני אבדיה עשה"

עזיבת ברוקס, היחס מווסטברוק וחייו כפרזנטור. סוכנו של הרוקי, מתן סימנטוב, בראיון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.21 - 15:05
תחילת כתבה

עונת ה-NBA החדשה תצא לדרך בעוד שלושה חודשים, כאשר דני אבדיה ינסה להמשיך בגרף ההתקדמות בעונתו השנייה בליגה הטובה בעולם. בינתיים, הישראלי ממשיך לעבוד קשה על מנת להתאושש מהפציעה ברגלו וכל הסימנים מעידים על כך שיפתח את העונה בזמן עם וושינגטון וויזארדס. סוכנו, מתן סימנטוב התראיין השבוע ל'מגרש פתוח' ושפך אור לגבי העונה החולפת של אבדיה ב-NBA וגם על עתידו.

"שלומו של דני בסדר, ההחלמה הולכת מצוין ואני מאמין שהוא יחזור חזק יותר לעונה הבאה, הוא עושה שיקום מצוין ויסודי בוושינגטון", הסוכן פתח את דבריו. "אני חושב שישחררו אותו טיפה לארץ, לחברים טיפה, ולהתכונן לשנה הבאה. הקבוצה מאוד שמרנית בנוגע לטיפול בפציעות, הם מחזיקים אותו בוושינגטון מה שנקרא עד שירגישו בנוח לשלוח אותו לארץ, אני מניח שבשבועות הקרובים נקבל אישור והוא יגיע לארץ. הוא נמצא עם המשפחה, מצב הרוח שלו מרומם, הוא מבין שזו הזדמנות בשבילו לעבוד קשה ולהתחזק לשנה הבאה. דני חזק ולוקח את הירידה הזו לצורך עליה לבוא מוכן וחזק יותר". על הלחץ הרב מהתקשורת אמר: "דני הוא לא ממש מתרגש מהדברים האלו, הוא יודע במה להתרכז ולהיות מפוקס. הוא לא קורא את הכתבות, עלינו האנשים מסביב זה יותר משפיע מאשר עליו ובגלל זה הוא מיוחד".

לפני שההודעה על עזיבת סקוט ברוקס הפכה לרשמית, סימנטוב התייחס לרחשים. "נצטרך להבין אם זה אמיתי ולראות מי מגיע, אני מעריך שכל שינוי יכול להיות לטובה, אני חושב שהמערכת רואה את דני כשחקן העתיד שלה ואני מאוד מקווה שזה יחזור לתת לו בוסט קדימה ושהעונה הבאה תהיה באמת עונת התקדמות שלו לעומת ההתקדמות הגדולה שהוא עשה השנה. אנשים לא ממש מעריכים את ההתקדמות של דני השנה, הייתה שנה מוזרה מאוד עם הווירוס והמרדף אחרי תואר הטריפל דאבל של ווסטברוק והפציעה בסוף. אני חושב שסך הכל אפשר לראות את העונה חיובית והרבה יותר מזה, אני מאמין ששנה הבאה דני יפרוץ קדימה ויראה לכולם את כמות הפוטנציאל שיש בו".

לאחר מכן סיפר על חווית הרוקי הלא פשוטה של אבדיה תחת ווסטברוק: "אני חושב שראסל ווסטברוק לקח את דני כמעין פרוייקט ולכן היה קשוח איתו, על מנת להכין אותו לעונות הבאות, אני חושב שניראה את השיפור וההתקדמות בעונות הבאות. אני חושב שראסל ווסטברוק אוהב ומעריך את דני, אבל כמו כולם גם לדני יש עבודה ועונה הבאה אני מאמין שזו תהיה עונת הפריצה ותקיעת היתד שלו בליגה הטובה בעולם".

"אחרי העונה הקשה הזו פשוט בא לו לקחת שבוע של בטן גב ולהשתזף, אבל אחרי זה לחזור למגרש עם המאמן האישי שלו ולעבוד על הקליעה, הכדרור, היצירה, על הצד המנטאלי ולהגיע מוכן", אמר על תוכניותיו הקרובות. "היה לו כיף השנה, אבל זו שנה קשה לכל ספורטאי, אנשים צריכים להבין ששנת הקורונה ב-NBA היא מאוד מורכבת. השחקנים נוסעים למשחקי חוץ ואתה נשאר בחדר במלון, אתה אחרי אימון צריך להגיע הביתה, אין מסעדות, אין חברים, אין חיי חברה. הם גם מבצעים שתי בדיקות קורונה ביום, זו סיטואציה מאוד מורכבת. הרבה אנשים היו נשברים, אני מאמין שאנחנו נתנו לדני את המעטפת החברתית, המשפחתית, וללא ספק המשפחה הנמצאת ותומכת. עונה שהוא צלח בצורה מאוד מאוד יפה".

על חייו כפרזנטור של חברת דגנים הוסיף: "זה חלק מבניית המותג שנקרא דני אבדיה זה מהלך אדיר, עומרי (כספי) שהיה שגריר המותג במשך עשור או יותר ועשה עבודה מדהימה. אני חושב שזה אולי הקמפיין הנחשק ביותר ואנחנו גאים להיות חלק ממנו. דני מאוד מעורב ורוצה לדעת, להיות פעיל. אנחנו בוחרים במה לשתף אותו אבל הוא מאוד פעיל. יש לו איזה 'בייגלה' מעל הראש, הוא ילד עם קסם. הדברים האלו באים לו בקלות, כולם אוהבים אותו ומתחברים אליו".