הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אבדיה והצ'ימורה מתקשים לשמור על הקלעים"

בוושינגטון ניתחו את ההגנה של הישראלי: "יכול עוד להשתפר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.09.21 - 23:15
תחילת כתבה

עונתו השנייה של דני אבדיה ב-NBA תצא לדרך בעוד שלושה שבועות, ובינתיים בארצות הברית ממשיכים לבחון את עתידו של הישראלי בוויזארדס. ב-NBC מאמינים שהדרך של וושינגטון לעונה מוצלחת יותר טמונה בין היתר ביכולתה בחלק ההגנתי וגם אבדיה יצטרך לשפר את אספקט זה במשחק שלו.

"הוויזארדס התקשו בעמדות הכנפיים ברוב חלקי העונה שעברה", הסביר צ'ייס יוז והוסיף. "אבדיה הראה ניצוצות ויש לו יכולת להשתפר בפן ההגנתי, אבל איתו ועם רוי הצ'ימורה בעמדות הפורוורד הקבוצה התקשתה להגן על קו השלוש. ברגע שאבדיה נפגע ראול נטו עזר להם לבצע רוטציות, אבל חיסרון הגבוה שלו אפשר לסקוררים כמו ג'ייסון טייטום או טוביאס האריס לעשות מה שהם רוצים".

"קנטביוס קלדוול-פופ וקייל קוזמה צריכים לעזור לוושינגטון בכך. בנוסף, אבדיה התבגר בשנה וצבר יותר ניסיון, ואולי זה יעזור לו עם השופטים", המשיך יוז. "אני אוהב גם את שיש לקבוצה שלושה שומרים טובים בעמדת הרכז - ספנסר דינווידי, ראול נטו וארון הולידיי".

יוז גם דיבר על השינוי בקו הקדמי של הוויזארדס: "התקווה היא שהקבוצה לא תרד ברמה מבחינת השמירה בתוך הצבע. מונטרז הארל וחזרתו של תומאס בראיינט מפציעה נחשבים לשדרוג משמעותי מרובין לופז ואלכס לן, ודניאל גאפורד הוסיף הרבה בעונה שעברה אך הוא יצטרך להימנע מבעיות של עבירות".