הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"המשחק שלו נראה הרבה יותר זורם": השינוי של דני אבדיה

אחרי ששיפר במעט את המספרים שלו בהפסד של וושינגטון מול טורונטו, הישראלי קיבל מחמאות על קבלת ההחלטות, המסירות בהתקפות המעבר ושיתוף הפעולה שלו עם נטו. צפו בנקודות שלו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.10.21 - 09:40

תגיות: NBAדני אבדיה

תחילת כתבה

מתחיל להיכנס לעניינים. דני אבדיה אמנם קלע לפנות בוקר (בין שלישי לרביעי) 6 נקודות בלבד ולא הצליח לעזור לוושינגטון, שספגה הפסד שלישי משלושה משחקים בקדם העונה של ה-NBA, אבל נדמה שהישראלי נכנס יותר לקצב ושם מאחוריו את הפציעה ממנה סבל לפני סיום העונה שעברה.

אבדיה הוסיף 6 כדורים חוזרים ו-2 אסיסטים בקצת יותר מ-19 דקות ב-113:108 של הוויזארדס מול טורונטו, ובארה"ב הבחינו בשינויים של השחקן בצורת המשחק. "המשחק שלו נראה הרבה יותר זורם", אמר כתב של "וושינגטון טיימס", מת'יו פראס. כתבים, פרשנים ואוהדים נוספים צייצו בטוויטר מהלכים של הישראלי וציינו לשבח את קבלת ההחלטות שלו והמסירות במשחק המעבר. "מראה סימנים חיוביים יחסית למה שהיה לו בעונה שעברה", צייץ אחד האוהדים.

כמו כן, ברשת גם התייחסו לא מעט לשיתוף הפעולה בין אבדיה לראול נטו. אחד הסלים של שחקן השנה השנייה של וושינגטון היה מאסיסט של הברזילאי במתפרצת. "זה קורה בפעם השנייה בשני משחקים", נכתב ברשת. "נטו נהנה מזה".