הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עדיין חידה: סימן השאלה סביב אבדיה

ההגנה מוערכת, אך בוושינגטון מחכים להתפוצצות ההתקפית: "מאמינים בו שזה יקרה העונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.21 - 14:11

תגיות: דני אבדיה

תחילת כתבה

דני אבדיה לאט לאט נכנס לקצב. אחרי שבמשחק הפתיחה רשם הופעה טובה עם 8 נקודות, בניצחון מול אינדיאנה הוא רשם 2 נקודות בלבד בדרך לניצחון. ב-DC עדיין מחכים לפריצה של דני אבדיה, אך מאמינים שהיא תתרחש בקרוב. בפודקאסט "Locked On Wizards", עסקו בהשתלבות של הישראלי.

"ראינו אותו מתאמן אחרי המשחק על אינדיאנה, וזה מראה כמה הוא רוצה להשתפר", הפרשן אד אוליבר הסביר, "הוא צריך לצבור ביטחון, להיות יותר אגרסיבי. המאמן מרוצה ממנו הגנתית, אבל התקפית הוא כרגע לא משפיע בכלל על המשחק. ברגע שיהיה לו יותר ביטחון, נראה אותו גם בהתקפה. גם דני אבדיה יודע שהוא צריך להשתפר. יחד עם זאת, בשביל מישהו צעיר כמוהו, טבעי שייקח לו זמן להשתפר. אני חושב שעוד נראה ממנו דברים טובים. אני אוהב לראות את העבודה שלו".

גם דיאלנטה דניאלס הצטרף לדברים: "מבחינה הגנתית, דני מצוין, אבל מה שכולם רוצים לראות זה איך ההתקפה באה לידי ביטוי. כרגע אין לו את "המהלך שלו", משהו שיכול להיות הנשק שלו בהתקפה, כמו למשל שיש לרוי הוצ'ימורה".

"הרבה אנשים רוצים לראות מה הוא יכול לעשות בהתקפה והאם הוא מסוגל להיות", דניאלס סיכם, "אני חושב שדני עוד יכול לשפר את הקליעה שלו. הוא מחפה על ההתקפה שלו כרגע, באמצעות ההגנה. כרגע הקבוצה תומכת בו מאוד כדי להכניס אותו לעניינים התקפית ונראה שיש אמונה שבהמשך נראה גרסה טובה יותר של דני אבדיה".