הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנג'ר וושינגטון: "דני יפתח בסופו של דבר"

טומי שפרד בראיון נרחב: "אני חושב שהרוטציה תצטמצם. אבדיה צובר ביטחון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 19:19

תגיות: NBA

תחילת כתבה

פתיחת העונה הקשה של וושינגטון וויזארדס מאחוריה. הקבוצה מעיר הבירה האמריקאית נמצאת במאזן של 20:22 ובמקום התשיעי במזרח, כאשר הקבוצה מושכת עניין סביב דד-ליין הטריידים בצל שאלת עתידו של בראדלי ביל. מנג'ר וושינגטון, טומי שפרד, התראיין בהרחבה ל"אתלטיק" והתייחס למצב קבוצתו.

שפרד דיבר על השחקן הישראלי של הוויזארדס, דני אבדיה: "הזריקות יכנסו. הוא בשנה השנייה ומתקשה מהשלוש, אבל הוא משיג יותר ביטחון וקולע זריקות, זריקות גדולות, בסיום משחקים. צריך אומץ בשביל הזריקות האלה. אני חושב שגם קייל קוזמה, ספנסר דינווידי וראול נטו יגיעו לשם. אבדיה גדל מיום ליום, אני רואה את הגדילה שלו ושל דניאל גאפורד כל הזמן".

המנג'ר דיבר גם על הבחירה בדני אבדיה בדראפט: "בחרתי אותו כי הוא מגן טוב מאוד. הוא מצוין מהספסל. ניסינו לתת לו לפתוח, והוא יהפוך לשחקן חמישייה בעתיד, אבל כרגע הוא מוכן לקבל כל תפקיד שנותנים לו. אני חושב שהוא יהיה סקורר שמנצל הזדמנויות, אבל המפתח שלו בהתקפה יהיה יכולת ניהול המשחק. הוא טוב כבר עכשיו בהגנה וממשיך להשתפר בריבאונד. הוא מאריך את הטווח שלו. יש לו כל כך הרבה פוטנציאל, אנחנו תמיד אומרים לו להתרכז בדבר אחד או שניים ורוצים לשפר אותם בכל פעם".

במקביל, שפרד התייחס לדד-ליין הטריידים: "אנחנו צריכים לחזור לעקרונות היסוד בהגנה ולהפסיק לאבד, לזרוק טוב יותר. אני חושב שבמיטבנו אנחנו יכולים לנצח כל קבוצה בליגה. צריך את כולם באותה גישה. אנחנו אולי נותנים דקות ליותר מדי שחקנים, אז אני רואה את אנסלד מצמצם את הרוטציה בעתיד".