הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: מספר קבוצות NBA מעוניינות באבדיה

בתקשורת בארה"ב פתחו את הדלת לטרייד. המאמן המחליף: "אין לי משהו נגד דני"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.22 - 06:50

תגיות: NBAדני אבדיה

דווקא ביום שבו וושינגטון שיחקה מוקדם, בעקבות יום מרטין לותר קינג, אוהדי הכדורסל בישראל, שרצו לראות את דני אבדיה משחק בשעה נורמלית נשארו מאוכזבים מול המסכים. הישראלי של הוויזארדס ישב כמעט כל המשחק על הספסל בניצחון 98:117 של קבוצתו אמש (שני) על פילדלפיה, וכשכבר עלה, היה זה ל-2:44 דקות, כשהמשחק היה גמור. מיד אחר כך, ב"בליצ'ר רפורט" דווח כי מספר קבוצות NBA מעוניינות באבדיה, לאור ריבוי הפורוורדים בסגל של הוויזארדס.

במסיבת העיתונאים שלאחר המשחק, מי שעמד על הקווים הערב בעקבות כניסתו לבידוד של ווס אנסלד ג'וניור, עוזר המאמן ג'וזף בלייר, נשאל לגבי חוסר הקרדיט לאבדיה: "אם דני היה משחק הרבה, הייתם שואלים אותי למה שחקן אחר לא שיחק מספיק. ככה זה עם הקבוצה הנוכחית שיש לנו, אנחנו חזקים בכל כך הרבה מקומות. ברגע שראיתי שהולך לנו טוב, נשארתי עם מה שעבד".

בלייר המשיך ואמר: "אין לי משהו נגד דני, אני אוהב אותו, הוא בן אדם מדהים שעובד קשה כל הזמן. נמשיך לעשות את הדבר הנכון ביותר לקבוצה. זאת הייתה הפעם הראשונה שהיינו עם סגל מלא, כך שכרגע המטרה היא למצוא את הכימיה בין השחקנים שתעבוד עבורנו להמשך".

גם לחברו של דני לקבוצה, קייל קוזמה, היה מה להגיד על העובדה שאבדיה התייבש על הספסל הערב: "אמרתי לדני אחרי המשחק - תמשיך להיצמד לתהליך. הרבה פעמים ב-NBA אתה עלול להידחק מחוץ לרוטציה כי כולם טובים בליגה הזאת, אבל זה לא צריך לבאס אותו. זה מובן שדני תמיד רוצה לשחק, אך לפעמים דברים לא מסתדרים לטובתו. כפי שאני מכיר את דני הוא בטח הלך להתאמן עכשיו, זה הטיפוס שהוא".