הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"רגיל למלחמה הזאת מגיל 17, זה לא קל"

צפו באבדיה מתייחס למעמדו בוושינגטון: "התמיכה מביל היא כל העולם בשבילי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.22 - 20:57

זה לא סוד שעוברת על דני אבדיה תקופה מאתגרת. הישראלי של הוויזארדס נדרש להילחם על מקומו ברוטציה של קבוצתו, כשברקע משתוללות שמועות על טרייד אפשרי למספר קבוצות ב-NBA. הערב (שישי) התייצב הפורוורד מול המצלמות ודיבר על מעמדו בוושינגטון.

"עמדתי בסיאוטציה הזאת בעבר", אמר אבדיה, "בכל פעם שזה קורה אני מנסה להישאר אופטימי. במקרה כזה אני מוסיף אימון כושר או שניים כדי לשמור על החדות שלי. זה חשוב להישאר מוכן בכל רגע. שיחקתי 3 דקות נגד פילי, ואז שכחתי מזה והייתי מוכן למשחק הבא ושיחקתי יותר. בסוף היום אתה צריך להישאר מקצוען, להילחם על המקום והדקות שלך ולתת הכל ברגע שאתה על הפרקט".

הפורוורד המשיך: "אני חושב מדקה לדקה. בכל פוזשן אני מתפקס וחושב איך אני יכול לעזור לקבוצה, אולי לשמור על השחקן הטוב ביותר, אולי לעשות את המסירה הנכונה ביותר כשאני פנוי. אני עושה רק דברים שאני יודע. בין אם אני מקבל 5 דקות או 20, אני מסתכל כל פעם על המהלך הנוכחי".

על השינוי בדקות: "אני לא רואה בזה כאתגר. אני מוכן תמיד. אני עובד מפוזשן לפוזשן, גם אם אני 5 דקות על המגרש. אני פשוט עושה את מה שמולי. אני לא מסתכל למה שחקנים אחרים מקבלים דקות, אני מסתכל רק על עצמי".

לאחר מכן, התייחס אבדיה ליחס מכוכב הקבוצה בראדלי ביל: "זה שיש לו ביטחון בי זה אומר הרבה. שחקן כמוהו שמדבר עליי טובות זה הדבר הטוב ביותר בעולם עבור שחקן צעיר כמוני. מקווה שאהיה חלק מהקבוצה הזו גם בעתיד ושנוכל לעשות דברים גדולים בעתיד".

הישראלי דיבר על המאבק להשתלבות ברוטציה, אליו הוא רגיל מגיל צעיר כשהיה במכבי תל אביב: "מגיל 17 התחלתי להתמודד במלחמה על הרוטציה. אז זה לא היה קל, אבל למזלי הייתי בבית והיתה לי סביבה מצויינת סביבי שדחפה אותי לעבוד קשה. כולם עזרו לי להישאר מפוקס וחדור מטרה. הייתי סבלני ועבדתי קשה, והכל הסתדר בסוף".