הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דני והאצ'ימורה על סאבוניס? שווה לשקול"

באת'לטיק ניתחו את האפשרות אך הסתייגו: "הפייסרס יכולים לדרוש יותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.01.22 - 17:52

בעוד הטרייד דדליין מתקרב בצעדי ענק ויגיע ב-10 בפברואר, ב-NBA ממשיכים לעסוק בעסקאות שעשויות לצאת לפועל לקראתו. כעת, פרשני ה'את'לטיק' בחנו טרייד אפשרי במהלכו דני אבדיה יעשה את הדרך לאינדיאנה פייסרס ביחד עם רוי האצ'ימורה וקורי קיספרט, תמורת צירופו של הענק הליטאי, דומנטאס סאבוניס, לשורות וושינגטון וויזארדס.

"קשה לחזות לאן אבדיה יתפתח", התייחסו קודם ליכולות הישראלי, "הוא הפך למגן ורסטילי ומשמעותי. הוויזארדס סומכים עליו ונותנים לו לשמור על כוכבים דוגמת יאניס אנטטוקומפו וג'יימס הארדן, מה שהוא עשה בצורה יחסית טובה, במיוחד אם מתחשבים בחוסר הניסיון שלו. לעומת זאת, הוא חייב לשפר את היכולת ההתקפית שלו, בדגש על הקליעה".

"בכל מקרה, סביר להניח שוושינגטון תעדיף להגביל את מספר השחקנים הצעירים שהיא תעביר", הסבירו בכתבה, "נראה שהם לא יסכימו להעביר גם את אבדיה וגם את האצ'ימורה באותה עסקה. מהצד השני, הפייסרס חייבים לדרוש הרבה עבור הליטאי, יכול להיות שהם צריכים לבקש אפילו יותר. עם זאת, אם הם לא יצליחו להשיג דברים נוספים כדאי להם לשקול זאת ברצינות".

עם זאת, בניתוח גם דאגו לסייג את הכדאיות של המהלך לפייסרס: "אסור לזלזל באפסייד של אבדיה והאצ'ימורה, כשגם החוזים שלהן מאוד נוחים, אבל קשה לחזות את העתיד שלהם וסביר להניח שהם לא יהפכו לאולסטארס קבועים. סאבוניס הוא כבר אחד כזה".