הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

0 מ-13: הרצף השלילי של אבדיה נמשך

הישראלי לא קלע בפעם השלישית ברצף בהפסד הוויזארדס לפורטלנד. קנטביוס קלדוול-פופ, הקלע המוביל במשחק, תקף: "מרגיש כאילו אנחנו לא מכירים אחד את השני, חוסר אמון בהגנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.03.22 - 08:58

וושינגטון וויזארדס הובסו היום (ראשון) 127:118 מול פורטלנד טרייל בלייזרס, ניצחון ראשון של הבלייזרס אחרי 6 הפסדים רצופים. הקבוצה מעיר הבירה האמריקאית משחקת כדורסל רע ומתרחקת מהפלייאוף, כאשר גם דני אבדיה מתקשה.

הרצף השלילי של דני המשיך בהפסד. הישראלי של הוויזארדס החטיא את כל זריקותיו מהשדה, כך שכעת הוא לא קלע במשחק השלישי ברציפות (הרצף הארוך בקריירה) והחטיא כל אחת מ-13 זריקותיו האחרונות ב-NBA. הוא הוסיף ריבאונד, אסיסט וחטיפה.

גם ההגנה, הצד החזק של אבדיה, לא הייתה במיטבה. הוויזארדס ספגו 127 נקודות ב-51.6% מהשדה מקבוצה שהגיעה אחרי רצף הפסדים ארוך ושיחקה בלי אנפרני סימונס, כוכבה הפצוע.

קנטביוס קלדוול-פופ, שפתח בחמישייה והוביל את קלעי וושינגטון עם 26 נקודות, התייחס: "חוסר התקשורת והאמון בהגנה פגעו בנו. לפעמים זה מרגיש כאילו אנחנו משחקים ביחד ולפעמים זה מרגיש כאילו אנחנו לא מכירים אחד את השני".

המאמן ווס אנסלד ג'וניור ביקר את שחקניו, והסכים באופן עקיף עם פופ: "זה לא משהו מערכתי, אלא אותן בעיות שחוזרות על עצמן. יש דברים שאנחנו רוצים, אכפתיות ודחיפות בהגנה, אבל כרגע אנחנו לא רואים אותם".

במקביל, ברשתות ירדו על וושינגטון אחרי ההפסד. "לא מקובל, הגרוע ביותר של העונה", נכתב ב-Bullets Forever.  כעת הוויזארדס במרחק 3 משחקים מאטלנטה העשירית ועם ההפסד השלישי ברציפות (והשישי בשמונת האחרונים), כך שסיכוייהם להגיע לפלייאין נראים קלושים. וושינגטון שיחקה בלי קריסטפס פורזינגיס שזכה למנוחה, בנוסף לבראדלי ביל שגמר את העונה.