הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

החיזוק הנחוץ? מוחמד שכר חזר להתאמן

החלוץ של ק"ש יחזור מול נוף הגליל. מילושביץ' במקום פרייר נגד הפועל חיפה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.12.21 - 11:59

אחרי שהפסידה להפועל תל אביב במחזור האחרון, קריית שמונה מתכוננת למשחק הבית שלה נגד הפועל חיפה ביום שבת הקרוב. חדשות טובות מגיעות מכיוונו של מוחמד שכר, שאחרי שישה משחקים בהם לא שותף בעקבות פציעה, חזר להתאמן לאחר כחודש.

אומנם החלוץ לא יעמוד לרשותו של סלובודאן דראפיץ' במשחק הקרוב, אבל צפוי לחזור כבר למשחק הבא של הקבוצה נגד הפועל נוף הגליל. שכר כבש בעונה שעברה ארבעה שערים והוסיף שבעה בישולים במה שהייתה אחת העונות הטובות בקריירה שלו ובק"ש מקווים שעם שובו, יחזור לנפק מספרים.

להרכב הקבוצה ישוב סטפן מילושביץ' לאחר שני משחקים בחוץ. החלוץ יעלה בהרכב במקומו של מורגן פרייר, שהורחק במשחק האחרון מול הפועל תל אביב. במרכז המגרש, דראפיץ' מתלבט בין נדב נידם לסמואל בראון, קפטן הקבוצה. מעבר לשינויים אלה, השחקנים שפתחו מול הפועל תל אביב ימשיכו לקבל את הקרדיט.

אחד מאותם שחקנים הוא המוציא לפועל העיקרי של קרית שמונה העונה, איתמר שבירו. כשלמילושביץ' ולפרייר המאכזבים יש שלושה שערים בלבד יחדיו העונה, שבירו הפך למלך השערים של הקבוצה עם חמישה שערים. בק"ש יקוו להוציא ממנו את המיטב בהתמודדות מול הפועל חיפה שנמצאת במקום השישי, נקודה אחת יותר מק"ש, שבמקום השביעי. הפסד בשבת עלול להרחיק את קרית שמונה מתמונת הפלייאוף העליון.