זן נדיר: הכישרון האנגלי שמצית את הדמיון

ויתר על שכר עתק בסיטי, הצטרף לדורטמונד וכבש את הקהל האנגלי. ג'יידון סאנצ'ו הפך לאחד מהכשרונות הכי מסקרנים באירופה בגלל היכולת ובזכות סיפורו המרתק. צפו בכתבה

רם חיים
רם חיים  12.10.18 - 17:13

תגיות: ליגת האומות

תחילת כתבה

ג'יידון סאנצ'ו הוא הכישרון הצעיר הכי לוהט באירופה, ולא תמצאו אצלו סיפור חיים יוצא דופן, רק הרבה מאוד אומץ.  בן ה-18 מלונדון בחר לפני שנה לצאת מאזור הנוחות שלו, לעזוב את מנצ'סטר סיטי ולעבור לדורטמונד. היום, הוא מלך הבישולים באירופה עם תשעה כאלה בכל המסגרות מפתיחת העונה.

סאנצ'ו, בן למהגרים מטרינידד וטובגו, יצא בגיל 17 להרפתקה. בממלכה לא היו יכולים להתעלם מהמספרים שמספק הנער: האנגלי מחזיק בממוצע של בישול בכל חצי שעה, הוא עשה זאת כשפרט למשחק אחד העונה בבונדסליגה, בכל השאר נכנס כמחליף.

המונדיאל המוצלח והמפתיע ברוסיה, הציף את האנגלים באופטימיות שיא, כשגם הכשרונות הצעירים החדשים מוסיפים לכך. הכוכב החדש של דורטמונד הרוויח ביושר את זימון הבכורה שלו לנבחרת הבוגרת, והוא עשוי לערוך את הופעותיו הראשונות במדיה במשחקים מול קרואטיה וספרד בליגת האומות.

ג'יידון דחה לאחרונה הצעה לחזור לסיטיזנס תמורת שכר של 30 אלף פאונד לשבוע, הוא העדיף לחתום על חוזה חדש עד 2022 בדורטמונד וימשיך את ההתפתחות שלו בגרמניה. בעולם הכדורגל המודרני והמלאכותי, כמה טוב שיש ילד אחד, שמוכיח שאפשר אחרת.

צפו בכתבה שמגוללת את סיפורו יוצא הדופן.