בונוצ'י: "אני לא מתייחס לילדים אדיוטים"

בלם איטליה ספג בוז בסן סירו מול פורטוגל. פטריסיו: "עשינו את שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.11.18 - 08:23
תחילת כתבה

פורטוגל עשתה את המוטל עליה והבטיחה את מקומה בפלייאוף ליגת האומות. הסלסאו חילצו 0:0 על אדמת איטליה שהספיק להם על מנת להבטיח את המקום הראשון בבית, גם ללא כריסטיאנו רונאלדו שלא לקח חלק באף אחד מהמשחקים שלה בקמפיין.

למעשה, פורטוגל לא הרשימה, בלשון המעטה ומי שהצטיין בשורותיה הוא רוי פטריסיו שסיפק מספר הצלות חשובות במחצית הראשונה. "זה היה משחק קשה מאוד. איטליה לחצה עלינו והתקשינו לשמור על הכדור, אבל השגנו את מה שרצינו", סיכם שוערה של וולבס.

גם מאמן פורטוגל פרננדו סנטוס יודע שלנבחרת שלו היה מזל: "זה היה משחק קשה יותר ממה שציפיתי. נאבקנו על מנת לשמור על שער נקי, לא היינו מסודרים מה שהקשה עלינו לייצר התקפות. ידענו שאיטליה תשלוט ותנסה להפריע לנו".

איטליה יכולה להיות מרוצה מהעובדה שנראתה טוב מול אלופת אירופה, אבל אי ניצול המצבים שלה עלה לה ביוקר. "בכדורגל חשוב מאוד לכבוש שערים, שלטנו מול פורטוגל, אבל הקצב ירד אחרי 70 דקות, לא יכולנו להיות בחצי שלהם במשך משחק שלם", טען רוברטו מנצ'יני.

"המשחק הזה היה התקדמות לעומת האחרון מול פולין. פורטוגל יריבה קשה בהרבה ושלטנו מולה", טען מנצ'יני בנוסף. "ניסינו להשיג את התוצאה וגם הענקו עוד נסיון לשחקנים הצעירים שקיבלו את הקרדיט".

מי שעמד בעין הסערה באיטליה הוא לאונרדו בונוצ'י, שחזר הקיץ ליובנטוס אחרי עונה אחת בלבד במילאן. הבלם התקבל בשריקות בוז צורמות בסן סירו וכשנשאל על כך בסיום תקף: "לא מתייחס למעשים של ילדים אידיוטים. יש לי בטחון בחברים לקבוצה ובמאמן וזה כל מה שחשוב".