אווירה קשה בבלגיה: "כבר חשבנו שעלינו"

הלם בנבחרת לאחר הקריסה מול שווייץ. קורטואה: "קיבלנו שיעור". מונייה: "המשחק הכי גרוע שלי בקריירה". כובש השלושער ספרוביץ': "משחק מושלם"

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.18 - 08:55

תגיות: ליגת האומות

תחילת כתבה

הקריסה של בלגיה. גם יתרון 0:2 לא הספיק אמש (ראשון) לשדים האדומים מול שווייץ, שהגיבה עם חמישייה ועלתה על חשבונם לחצי גמר פלייאוף ליגת האומות. טורגן הזאר כבש צמד מהיר, אבל המארחת ברשותו של האריס ספרוביץ' (שלושער) התפוצצה וסיימה ברשות הבית.

מיותר לציין שהמאמן רוברטו מרטינס לא היה מרוצה בסיום: "יהירות? לא, הופתענו בהתקפות מתפרצות, שכחנו איך להגן. קשה מאוד לתת הסבר. התחלנו טוב, ואז בנקודה מסוימת לשווייץ לא היה מה להפסיד. נתנו להם הזדמנויות לחזור למשחק. אנחנו צריכים לנסות להבין מה עשינו לא נכון. זה הרבה יותר כואב, כי התחלנו טוב מאוד".

תומא מונייה הצטרף לתחושות: "זה יותר מאכזבה גדולה. אחרי היתרון הכל היה בידיים שלנו. זה היה משחק מושלם. יכולנו לכבוש אפילו יותר, אבל אז הם כבשו שלושה שערים משלושה מצבים. זה היה בלתי ייאמן. אני חושב שכבר חשבנו שעלינו. זה היה המשחק הכי גרוע בקריירה שלי עם השדים האדומים".

טיבו קורטואה הוסיף: "התחלנו טוב ועלינו ליתרון כפול. ואז, הפסדנו במאבקים ונתנו פנדל טיפשי במתנה. פתאום, שווייץ התחילה להאמין. אני חושב שאחרי העלינו ליתרון התחושה שלנו הייתה ששום דבר לא יכול ללכת בכיוון השלילי. זו תחרות ברמה גבוהה, אני מקווה שנלמד שיעור לעתיד".

שווייץ מבחינתה סיימה במקום הראשון בזכות יחס ראש בראש עדיף על הבלגים. גיבור הקאמבק האריס ספרוביץ' אמר: "אחרי שעשינו 2:1 ו-2:2, האמנו שהכל אפשרי. רצינו לנצח את המשחק, זה היה מושלם. העברנו את הכדור בצורה מושלמת, כל האנשים באצטדיון והצוות היה היו איתנו. אני חושב שהיום היה מושלם עבור כולנו".