רונאלדו ופליקס בסגל פורטוגל לחצי הגמר

אלופת אירופה מתכוננת לשווייץ. CR7 ישחק לראשונה בליגת האומות, הכוכב העולה יקווה להופעת בכורה. גם פפה, מוטיניו וגדש ב-23, אנדרה סילבה הפצוע נופה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.19 - 19:13
תחילת כתבה

חצי גמר ליגת האומות מתקרב, ואחת הנבחרות הבולטות במפעל, פורטוגל, מתכוננת למשחק שלה מול שווייץ. אלופת אירופה פרסמה היום (חמישי) את הסגל שלה לקראת ההתמודדות, כאשר יש לו מעט חדשות מעניינות.

כריסטיאנו רונאלדו, הכוכב הבלתי מעורער של פורטוגל, שחזר בשני המשחקים האחרונים במוקדמות יורו 2020לנבחרת אחרי תקופת מנוחה, זומן לסגל וצפוי לשחק בפעם הראשונה בליגת האומות (אחרי שלא היה מעורב כלל במשחקים בשלב הבתים).

כמו כן, מי שמקווה לרשום הופעת בכורה במדים הלאומיים הוא ז'ואאו פליקס. הכישרון היוצא מן הכלל של בנפיקה זומן לסגל הרחב במשחקי המוקדמות מול אוקראינה וסרביה, אך נופה מהסגל הסופי ועדיין לא קיבל הזדמנות. הפעם, אחרי שכל העולם כבר ראה והכיר את היכולות שלו, ובצל העובדה כי קבוצות רבות מחזרות אחריו, ייתכן כי הפעם הוא יעלה על הדשא מול שווייץ.

מי שלא נמצא בסגל הפעם הוא אנדרה סילבה, שהיה חלק מהנבחרת במונדיאל 2018 ואף כבש שלושה שערים במשחקי ליגת האומות עד כה. הוא ככל הנראה לא כשיר בשל פציעה במקרה הזה. גם ז'ואאו מריו לא זומן. בסגל ניתן למצוא כמה שחקנים ותיקים דוגמת פפה, ז'וזה פונטה, ז'ואאו מוטיניו והשוער בטו.

הסגל המלא:
שוערים: רוי פטריסיו, בטו, ז'וזה סה.
הגנה: ז'ואאו קאנסלו, נלסון סמדו, רובן דיאש, ז'וזה פונטה, רפאל גררו, מריו רוי, פפה.
קישור: דנילו פריירה, וויליאם קרבאליו, רובן נבס, ז'ואאו מוטיניו, ברונו פרננדס, פיצי, ברנרדו סילבה.
התקפה: כריסטיאנו רונאלדו, רפאל סילבה, ז'ואאו פליקס, דייגו סוזה, גונסאלו גדש, דיוגו ז'וטה.