הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נאתכו אופטימי: "מאמין שנעשה קמפיין יפה"

קפטן הנבחרת הגיב להגרלה. רוטנשטיינר: "רוסיה ואיסלנד פייבוריטיות"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  16.12.21 - 20:13

הגרלת ליגת האומות התרחשה הערב (חמישי), וגם הכדור של נבחרת ישראל נשלף בדרך להגרלתה לבית 2 בליגה B במפעל, ותפגוש בו את איסלנד, רוסיה ואלבניה, בתקווה לנצל מסלול עליה נוסף ליורו 2024.

"אני לא יודע אם אני אהיה המאמן בליגת האומות כי החוזה שלי מסתיים במאי", הודה ווילי רוטנשטיינר לאחר ההגרלה, "זה בית אטרקטיבי עם נסיעות מאוד ארוכות ומרחקים גדולים שצריך לעבור. זה בית מאוד מאתגר, רוסיה היא הנבחרת הפייבוריטית, אחריה איסלנד. ישראל ואלבניה נמצאות באותה הרמה. יש לנו צ'אנס גדול לשמור על המקום שלנו בליגה B ולרכוש נסיון במפגשים עם יריבות חזקות".

גם הקפטן, ביברס נאתכו, הגיב:" זו הגרלה מאתגרת. רוסיה נבחרת חזקה מאוד. מול אלבניה אנחנו שיחקנו כבר בשני קמפיינים בשנים האחרונות ומאז הם התקדמו בצורה יפה, אז ברור שלא יהיה פשוט. איסלנד זאת נבחרת שפגשנו במשחק ידידות לפני מעל עשור ומאז הם עשו קפיצה ענקית ברמה. יש להם משמעת סקנדינבית. נבוא לעשות את המקסימום, כל נקודה חשובה בליגת האומות ואני מאמין שנוכל לעשות קמפיין יפה מאוד".

דור פרץ: "מדובר בנבחרות ברמה מאוד גבוהה. אנחנו כנבחרת נצטרך להגיע בכושר טוב, וחשוב שכל השחקנים יגיעו מהקבוצות שלהם בכושר הטוב ביותר על מנת שנציג את הכדורגל שאנחנו מסוגלים להציג בקמפיין הזה בכדי שנוכל להעפיל ממנו לטורניר גדול".

אופיר מרציאנו: "בית קשה אבל ניתן הכל כדי להשיג תוצאות טובות וננסה להמשיך להשתפר כמו שעשינו בקמפיין הקודם".

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אורן חסון: "בליגה B לא יכולה להיות הגרלה קלה. רוסיה, אלבניה ואיסלנד השתתפו ביורו 2016 ורוסיה גם השתתפה ביורו האחרון ולכן האתגר בבית הזה - הוא גדול. המשימה שלנו היא קודם כל: להישאר בליגה הזו, ממנה מסלול ההעפלה לשלבי חצי גמר פלייאוף ליגת האומות הוא גבוה יותר. הוכחנו עצמנו בקמפיין ליגת האומות בעבר כאשר העפלנו מליגה C לליגה B, ולכן אנחנו מאמינים בסיכוי להעפיל לחצי גמר הפלייאוף".