אחרי הטרייד: כספי וממפיס מתארחים אצל מינסוטה

NBA Sundays נותן לכם הזדמנות פז לראות את הנציג הישראלי בליגה הטובה בעולם, בשעה נהדרת (ראשון, 22:30, 5STARS). הגריזליס יעקצו גם את הוולבס המבולבלים?

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.18 - 16:07
תחילת כתבה

עומרי כספי פתח את העונה העשירית שלו ב-NBA בצורה לא רעה בכלל. לצערו, אז הגיעה פציעה מתסכלת, אבל אחרי היעדרות קלה הוא שוב בדרך לחזור לעניינים וחובבי הליגה בישראל יזכו להזדמנות פז לראות אותו, ואת ממפיס, בשעה נהדרת, כאשר הגריזליס יתארחו אצל מינסוטה ביום ראשון הקרוב ב-22:30 שעון ישראל (שידור חי ב-5STARS).

ממפיס, שבילתה את העונה שעברה בבנייה מחדש ובקרקעית הליגה, פתחה היטב הפעם עם שני הוותיקים מארק גאסול ומייק קונלי ועם הרוקי המרתק ג'רון ג'קסון ג'וניור. הדובים יודעים שבמערב הפרוע כל ניצחון הוא יקר במירוץ לפלייאוף והם ינסו לנצל את הבעיות של מינסוטה ולצאת ממיניאפוליס עם ניצחון חוץ, משימה כמעט בלתי אפשרית העונה למרות כל מה שעבר על הוולבס.

הקבוצה של טום תיבודו עדיין מנסה להבין את מקומה אחרי הטרייד הגדול ששלח את ג'ימי באטלר תמורת, בין היתר, דאריו שאריץ' ורוברט קובינגטון. הזאבים אומנם במאזן לא מזהיר, אבל אולי עכשיו, עם השקט במערכת, קארל אנתוני טאונס ואנדרו וויגינס יצליחו להוציא מעצמם את מה שבאמת יש בהם. אם כן, מינסוטה תהיה אחת הקבוצות החזקות בליגה.