דוניו ומנחם צפויים לפתוח במכבי חיפה

דריכות לקראת טביליסי. בכר: "רוצים לשחזר את הימים היפים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.21 - 17:30
תחילת כתבה

אחרי שסיימה את דרכה במוקדמות ליגת האלופות מוקדם מהצפוי, מכבי חיפה רוצה לתקן את הרושם בקונפרנס ליג. הירוקים יפגשו מחר (חמישי) את דינמו טביליסי בגיאוגרגיה למשחק הראשון מבין שניים, כשהמטרה ברורה: לחזור עם תוצאה מספקת לישראל. רגע לפני, ברק בכר וסאן מנחם דיברו על ההכנות במסיבת העיתונאים המסורתית.

"זו אכזבה מאוד גדולה להיות מודחים בשלב הראשון של ליגת האלופות, זה היה חלום של כולנו. רצינו להתקדם כמה שיותר, אך החוכמה היא להתאושש מאוד מהר", פתח בכר את דבריו. "אנחנו במפעל חשוב באירופה, המשחק הראשון שלנו מחר והמטרה לעשות תוצאה טובה, רוצים להגיע כמה שיותר רחוק".

המאמן נשאל על היריבה: "טביליסי מועדון מפואר עם מסורת גדולה והרבה תארים, הם שיחקו לא מעט באירופה, אנחנו מול מועדון טוב ומנוסה. כן, ראינו אותם, קבוצה מאוד מסודרת, מסוכנת ואנחנו מצפים למשחק מאוד קשה".

על ההכנות של קבוצתו הוסיף: "אנחנו עדיין בתקופה של הכנה, מטרתנו להשתפר ממשחק למשחק. אנחנו רוצים לנצח בכל מגרש ונעשה הכל כדי לנצח גם מחר. המטרה לשחזר ימים יפים, רוצים להתקדם לימים היפים שהיו לנו במכבי חיפה גם באירופה".

בכר סיכם: "אני לא נוהג לדבר על אחוזים ומי פייבוריט - מי שיהיה טוב על המגרש ינצח. אתה יכול להיות פייבוריט לפני המשחק ולהפסיד ולהיפך, הם בשיא הליגה ויש להם סוג של יתרון עלינו. המטרה שלנו לשפר את רמתנו מהשבוע שעבר".

סאן מנחם הצטרף למאמן במסע"ת: "כמו שהמאמן אמר, אנחנו לא מתעסקים באחוזים, מי פייבוריט לנצח את המשחק. התכוננו בצורה הכי טובה שיש, הצוות הכין אותנו ואנחנו מקווים לבוא ולעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר".

המגן שהאריך לאחרונה את חוזהו הוסיף: "אמרתי את זה - אני מאוד שמח שהמועדון נותן בי אמון וכל הביטחון באמת לעשות את מה שאני יודע והוא להתעסק רק בכדורגל. זה שלא פתחתי בשבוע שעבר זו החלטה של מאמן וזה בסדר גמור, מקווה לפתוח במשחק הקרוב ולעזור לעשות את התוצאה הכי טובה שתשרת אותנו גם בבית".

מכבי חיפה סיימה את האימון המסכם שלה בבוריס פיאצ'דזה ארנה בו יערך המשחק נגד דינמו טביליסי מחר. מסתמנים שני שינויים בהרכב שהפסיד לקייראט אלמטי, כאשר סאן מנחם וגודסוואי דוניו יפתחו על חשבונם של שון גולדברג ודין דוד.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן; רז מאיר, בוגדן פלאניץ', רמי גרשון, סאן מנחם; חוסה רודריגס, מוחמד אבו פאני, צ'ארון שרי; עומר אצילי, דולב חזיזה, גודסוואי דוניו.