הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן שמעון: "מפחד רק מאשתי. היא מאוד חזקה"

מאמן אשדוד התלוצץ כשנשאל על החשש מהיריבה באירופה, קרבאח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.07.21 - 18:45
(באדיבות מ.ס אשדוד)
(באדיבות מ.ס אשדוד)

מ.ס. אשדוד תחזור מחר (חמישי, 19:00) לאירופה לראשונה מאז 2005, כשתפגוש את קרבאח למפגש הראשון במסגרת סיבוב מוקדמות הקונפרנס ליג. הקבוצה מעיר הנמל, שסיימה את העונה החולפת במקום השלישי, איבדה הקיץ את רועי גורדנה, דין דוד ושלומי אזולאי, לצד פציעה של מוחמד כנעאן.

רן בן שמעון ינסה להוביל את שחקניו על מנת לרשום הפתעה ולהדיח את האזרים: "אנחנו יום לפני המשחק, אז ברור שאנחנו מוכנים. כשקיבלנו את קרבאח ידענו שהם קבוצה עם מסורת באירופה, מלאה באיכויות שהייתה רחוקה מאליפות מרחק נגיעה, ושיש לה שחקנים מנוסים וטובים בעיקר בחלק הקדמי. עקבנו אחרי קרבאח בתקופה האחרונה ובכלל אחרי הכדורגל באזרבייג'ן - נפצ'י, קרבאח וכו' ואנחנו רואים את ההתקדמות של הקבוצה הזו".

מאמן אשדוד נשאל לגבי האיכות באופן ספציפי: "הם קבוצה טובה ולא בנויה על שחקן כזה או אחר. זה יהיה משחק מאוד מאתגר עבורנו. ראינו את המשחק שלהם מול מכבי ת"א והוא היה משחק צמוד. מכבי ת"א עברה אותם, אבל זה לא היה פשוט בכלל. אני לא יודע מה המשמעות של המילה הפסד, אני מפחד רק מאשתי ולא ממשהו אחר. היא מאוד חזקה. אני מכבד את קרבאח מאוד כי אני יודע איזה שחקנים איכותיים יש להם. זו פעם ראשונה שלי פה, זו מדינה יפה".

לסיכום, בן שמעון דיבר על מזג האוויר: "מאוד דומה לישראל, מלונות, דרכים, מטוסים, דשא, לחות, אנחנו מתרכזים בקבוצה היריבה ובעצמנו. לא מחפשים תירוצים באים לשחק את הכדורגל שלנו".