לוי: "ב"ש קבוצה טובה, אך הסגל לא הושלם"

לפני ארדה, המאמן סיפק הבהרות. אנסה: "כולם מקצוענים פה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.07.21 - 18:44
תחילת כתבה

אחרי מסע ארוך שכלל יציאה מישראל בשעות הצהריים, הגעה לשדה התעופה בבולגריה ונסיעה של למעלה משלוש שעות באוטובוס עד ליעד - הפועל באר שבע הגיעה אמש (שלישי) לקראת חצות למלון בו תשהה עד אחרי המשחק מול ארדה במוקדמות הקונפרנס ליג. רגע אחרי, רוני לוי ויוג'ין אנסה התייצבו מול המיקרופונים במסיבת העיתונאים המסורתית וסיפרו על ההכנות.

"יש הרבה רצון להתחיל כבר את העונה", אמר רוני לוי בפתיחת דבריו. "עשינו הרבה מאוד שינויים, הבאנו את השחקנים שרצינו להביא, אבל לא סיימנו את המלאכה. יש לנו עוד עבודה לעשות, הסגל לא הושלם. אנחנו רוצים לחזק את הקבוצה במספר עמדות, אבל השחקנים שברשותי טובים מאוד. יש לנו קבוצה טובה מאוד, סומך עליהם שיעשו את העבודה".

על ארדה הוסיף לוי: "זו יריבה חזקה, הולך להיות משחק קשה מאוד פה ובארץ. כשירות? כל מי שהגיע לבולגריה מוכן ומזומן, מקווה שיישאר כך אחרי האימון המסכם. המאמן של ארדה מצויין, זו קבוצה מאוד מאומנת מאוד, מאורגנת טקטית, עם הרבה שחקנים איכותיים. היא הגיעה לגמר הגביע בבולגריה ולמקום הרביעי".

יוג'ין אנסה הוסיף: "3-4 שנים אני בישראל, תמיד ראיתי את ב"ש מתחרה באירופה. ניקח כל משחק צעד אחר צעד, נראה איך זה יתקדם, אבל נתייחס לכל משחק לגופו. חדר ההלבשה? נהדר, אנשים נהדרים. כשהגעתי, המאמן וההנהלה היו טובים מאוד אליי. הם מקצוענים וזה מה שאני אוהב כי גם אני מקצוען, כל מקצוען רוצה לנצח. אני מרגיש טוב מאוד".