הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן שמעון מתכנן הרכב שמרני לאשדוד בקזחסטן

המאמן רוצה להעביר את ההכרעה לארץ. בילו יחליף את באיו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.07.21 - 09:15

מפעל הקונפרס ליג עבור הקבוצות הישראליות ייצא היום (חמישי) לדרך, כשברור לכולם שמי שקיבלה את ההגרלה הכי לא נוחה, היא מ.ס אשדוד. המאמן רן בן שמעון ינסה להעביר את ההכרעה הביתה כשהקבוצה שלו תתארח מול קרבאח בקזחסטן.

האוהדים הקזחים לא מתנפלים על הכרטיסים. בשל הקורונה רק חצי מהאצטדיון יוכל להיות מאוכלס כשההערכה היא שעשרת אלפים אוהדים בלבד יגיעו. המחירים נמוכים וכניסה ליציע הכבוד עולה 20 יורו בלבד, בעוד לשערים הרגילים מחיר הכרטיס עומד על 5 עד 7 יורו.

אשדוד תחסר את טימוטי אוואני ומוחמד כנעאן, אולי השחקן הכי משמעותי בסגל שלה אחרי עזיבתם של רועי גורדנה, שלומי אזולאי ודין דוד. כנעאן יוכל לחזור לאימונים מלאים בתוך חודשיים אחרי שעבר ניתוח בכף הרגל בשל שבר קטן.

המאמן בן שמעון קיים אסיפת וידאו ארוכה והתרכז בקישור של היריבה. "אנחנו צריכים לשחק את הכדורגל שלנו כי להם יש רק מה להפסיד" אמר אחד השחקנים מאשדוד. על פי האימון המסכם נראה שבן שמעון יעלה עם הרכב קצת יותר הגנתי והסתמך על התקפות מתפרצות לפחות בחלק הראשון של המשחק. עוז בילו יחליף את פהאד באיו שנשאר בארץ בגלל פציעה, אור אינברום יפתח בחוד לבד.

הרכב משוער: יואב ג'רפי, טום בן זקן, גיל כהן, ננאד סבטקוביץ, מונטארי קמאני, דיויד רוי ניאנג, פיראס אבו עאקל, מרטין ראיינוב, יעקב בריהון, עוז בילו, אור אינברום.