עלי מוחמד יחמיץ גם את הגומלין נגד דינמו טביליסי

ועדת המשמעת של אופ"א הרחיקה את קשר מכבי חיפה משני משחקים. בכר "יחזור למקורות"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  22.07.21 - 08:26
תחילת כתבה

מכבי חיפה תפגוש הערב (חמישי, 19:30) את דינמו טביליסי באיצטדיון בוריס פיאצ'דזה שלא צפוי להיות מלא בגלל הנחיות הקורונה בגיאורגיה. הירוקים יעלו בהרכב התקפי על מנת להשיג הכרעה כבר במשחק הראשון, ולהגיע רגועים למשחק "אלוף האלופים" בראשון נגד מכבי תל אביב.

בינתיים, המועדון ספג מכה לקראת הגומלין נגד הגיאורגים. אחרי שהורחק בתוספת הזמן נגד קייראט, ועדת המשמעת של אופ"א הרחיקה את עלי מוחמד למשחק נוסף והוא יחמיץ גם את הגומלין נגד טביליסי. לצד הקשר מניז'ר, מוחמד אבו פאני וגודסואוי דוניו ייאלצו להיזהר הערב, מאחר שספיגת כרטיס צהוב תגרום להשעייתם מהגומלין.

לאחר ההפסד לקייראט, הודו במועדון שכל השחקנים היו מתחת לרמתם וברק בכר צפוי לשנות את ההרכב ואת המערך, ובעצם "לחזור למקורות". סאן מנחם וגודסוואי דוניו צפויים לפתוח על חשבונם של שון גולדברג ודין דוד, ומסתמן הרכב שכולל 11 שחקנים שזכו באליפות בעונה שעברה וכן המערך 4-3-3 שעמו המאמן שיחק בכר ברוב העונה.

במועדון מצפים מרמי גרשון להציג יכולת משודרגת וכן מחוסה רודריגס לאחר הופעתם נגד קייראט. מאמן השוערים, גיא ויזינגר לקח פרוייקט את משחק הרגל של ג'וש כהן ובצוות המקצועי רוצים לראות פירות כבר הערב.

בכר דרש משחקניו אגרסיביות והתכונן בקפידה ליריבה הגיאורגית, שבדומה לקייראט גם היא בעיצומה של הליגה בניגוד למכבי חיפה. הבלם, אורי דהן שהיה בתמונת ההרכב, אך לא חש בטוב השבוע ולא התאמן באופן סדיר, צפוי להמתין להזדמנות מהספסל. לצד מוחמד המורחק, ייעדרו גם הפצועים, נטע לביא, עופרי ארד וראיין סטריין. שני האחרונים נמצאים בהליך מתקדם של השיקום וצפויים לשוב בקרוב לאימונים.

בתוך כך, עתידו של הכשרון הצעיר, נהוראי יפרח עדיין לא ברור. הוא מעדיף להישאר בליגת העל, זוכה להתעניינות מהפועל חדרה שלא מתחייבת להסכם דקות וכך לאלופה אין פיקוח על דקות המשחק. הם עומלים לשכנע אותו להצטרף לפרוייקט של הפועל עפולה. רוני לאופר צפוי לחתום בבירת העמק בתחילת השבוע.

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, בוגדן פלאניץ', רמי גרשון, סאן מנחם; חוסה רודריגס, מוחמד אבו פאני, צ'ארון שרי; עומר אצילי, דולב חזיזה, גודסוואי דוניו.