לוי: "היה לא קל, הניצחון הזה הגיע לנו"

מאמן ב"ש הגיב בסיום המשחק: "אם נהיה מרוכזים נעלה שלב"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.07.21 - 23:39
(לירן מולדובן)
(לירן מולדובן)
תחילת כתבה

הפועל באר שבע לקחה הערב (חמישי) את הצעד הראשון לעבר הסיבוב השלישי במוקדמות הקונפרנס ליג. הקבוצה מבירת הנגב גברה 0:2 על ארדה בבולגריה משערים של מריאנו בריירו ודור מיכה, שנתנו לחבורה של אלונה ברקת את המקדמה החשובה לקראת השבוע הבא, אז יארחו את היריבה למשחק הגומלין בטרנר.

לאחר המשחק מאמן האדומים, רוני לוי, הגיב: "צריך להיות רציניים, מרוכזים, לכבד את היריבה ולעשות את העבודה בבית - ואם נעלה מרוכזים יהיה בסדר. ראינו את ארדה פעמים רבות, גם בעונה שעברה. יש שם מאמן טוב מאוד וקבוצה טובה מאוד, הם לא ויתרו עד הסוף ועשו הכל כדי לחזור למשחק".

"אני שמח שהשחקנים שלי שיחקו ברצינות וכקבוצה", המשיך לוי, "שמרנו על התוצאה במשחק לא קל. אני חושב שהגיע לנו הניצחון, אבל זה המשחק הראשון ויש עוד אחד. נצטרך להיות בו רציניים ומרוכזים".

גם מיגל ויטור דיבר בסיום: "תמיד טוב לחזור עם ניצחון לחדר הלבשה. יש לנו שחקנים חדשים רבים ומנסים להתחבר כמה שיותר מהר. עבדנו טוב היום, לא ספגנו והשגנו 0:2 עם החזרה לישראל. אנחנו יודעים שזה רק החצי הראשון, נצטרך לסיים את העבודה בישראל. לא קל להגנה לשחק מול הקבוצה שלהם, אבל עשינו עבודה טובה וניסינו לעצור את השחקנים והצדדים החזקים שלהם, לא נתנו להם הרבה הזדמנויות לכבוש".