במכבי ת"א דרוכים: "אם נודח זה יהיה מביך"

לחץ במכבי תל אביב לקראת הגומלין מול סוטייסקה בקונפרנס ליג. ואן לוון יפתח עם אותו ההרכב שהפסיד לחיפה באלוף האלופים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.07.21 - 11:20
תחילת כתבה

נוכח הפתיחה הרעה של העונה וההפסד למכבי חיפה באלוף האלופים, במכבי תל אביב מנסים להסתיר את הלחץ במועדון. אחרי ה-0:0 בשבוע שעבר, הצהובים יארחו הערב (חמישי, 20:30) את סוטייסקה ממונטנגרו בגומלין של סיבוב המוקדמות השני בקונפרנס ליג. שחקנים בקבוצה מעידים בשיחות סגורות על המתח הגדול לקראת ההתמודדות בבלומפילד.

"לב, נשמה ואגרסיביות", שלוש המילים הללו חזרו לא פעם באסיפות של המאמן פטריק ואן לוון במהלך הימים האחרונים, תוך כדי שהוא מציג לשחקנים קטעי וידאו ומדגיש את הרכות מצד חלקם. חלק מהשחקנים אמרו: "אם נעוף מאירופה עכשיו, זה יהיה ממש מביך. בניגוד למשטח הדשא במונטנגרו, בבלומפילד הדשא מצוין. הקהל יהיה מאחורינו וגם בלי חיזוק נוסף אנחנו עדיפים בהרבה".

נראה שעל אף ההפסד למכבי חיפה באלוף האלופים, ההולנדי ימשיך לתת את הקרדיט לאותו ההרכב. עדן קארצב המורחק ייעדר וכמוהו גם הפצועים אייל גולסה, דניאל טטנבאום ושרן ייני שסיים רק היום את הבידוד אחרי שנדבק בשנית בקורונה. מי שהוצע בימים האחרונים למכבי תל אביב הוא ירדן שועה, שמחזיק בחוזה בבית"ר ירושלים.

הרכב משוער: דניאל פרץ, אנדרה ג'ראלדש, לואיס הרננדז, מתן בלטקסה (עידן נחמיאס), אנריק סאבוריט, שחר פיבן, דן גלזר, אבי ריקן, יונתן כהן, אדוארדו גררו, אוסאמה חאליילה.