הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בן שמעון: "ברור לי שצריך לחזק את הסגל"

מאמן מ.ס אשדוד אחרי ההדחה מהקונפרנס ליג: "יכול להיות שחסרה לנו מנהיגות". ג'ראפי: "פחדנו להישאר עם מחמאות. ספגנו בגלל חוסר עירנות וזה עלה לנו בהמשך הקמפיין"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.07.21 - 22:35
"עשינו את המקסימום". בן שמעון (צילום: לירון מולדובן)
"עשינו את המקסימום". בן שמעון (צילום: לירון מולדובן)

תגיות: מ ס אשדוד

למרות שהאמינה, חלמה, והרגישה שהמשימה אפשרית, מ.ס אשדוד הודחה הערב (חמישי) מהקונפרנס ליג. אחרי ה-0:0 במשחק הראשון, החניכים של רן בן שמעון הפסידו 1:0 לקרבאח באיצטדיון הי"א ומעתה יתרכזו בליגה שתחל בעוד כחודש. אוזוביץ' כבש עבור הקבוצה מאזרבייג'אן כבר בדקה השישית ורשם על שמו את השער היחיד שנכבש בשני המפגשים בין הקבוצות.

"הגענו להרבה מאוד מצבים והפס האחרון לא היה מספיק טוב", התאכזב בן שמעון בסיום והוסיף: "השתדלנו המון, החלפתי שיטות בזמן המשחק. יש לנו אופי טוב והפסדנו לקבוצה טובה. הציפיות שלנו מעצמנו הן הכי גבוהות ועשינו את המקסימום שלנו. שום דבר לא מנחם אותי, הדברים הלכו פחות טוב וזה קורה".

מאמן אשדוד התייחס לסגל שלו: "יש לנו שחקנים מצוינים, אנחנו נשב אחרי המשחק ונבין איפה צריך לחזק. ברור לי שצריך חיזוקים אבל יש לנו עוד חודש עד לתחילת העונה. יכול להיות שחסרה לנו מנהיגות, זה לא הכושר של הקבוצה. יש כאן חבר'ה שרוצים להצליח, נלכד אותם ונאמן אותם ואני מאמין שיהיה בסדר".

יואב ג'ראפי, שוערה של אשדוד, הציג יכולת טובה בשני המפגשים ואמר בסיום: "הדבר שהכי פחדנו ממנו זה להישאר עם המחמאות. חבל שפתחנו את המשחק מנומנם וספגנו על חוסר עירנות, זה עלה לנו בהמשך הקמפיין. היינו אופטימיים, קיבלנו הגרלה קשה ואחרי המשחק בחוץ הבנו שהשד לא נורא. כואב שלא הצלחנו. אני חושב שהסגל עבר שינויים אבל יש לנו הרבה כישרון, שחקנים דומיננטיים עזבו אבל יש לנו סגל שאני מאמין בו".