ברק בכר: "לא היינו צריכים לספוג שני שערים"

מאמן חיפה לא התלהב. שרי: "יש לנו חלוצים ברמה גבוהה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.08.21 - 21:56
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)
תחילת כתבה

רק לפני שנה, מכבי חיפה חטפה 7:2 מטוטנהאם בפלייאוף הליגה האירופית והערב (חמישי)? שוב משחק עם אותה התוצאה, רק שהפעם הצד הירוק מחייך ובגדול. הירוקים מחצו 2:7 את טורשאבן בסיבוב המוקדמות השלישי של הקונפרנס ליג ויגיעו למשחק באיי פארו לפרוטוקול בלבד.

למרות חגיגת השערים, ברק בכר לא ממש התלהב מה-2:7 של מכבי חיפה. "בחלקים רבים לא התמוגגתי, לא היינו צריכים לספוג שני שערים. ניתן את הדעת על זה. ה-DNA שלנו זה לתקוף, אבל לצערי זה בא על חשבון ההגנה. נרצה להמשיך את היכולת הטובה גם בשבוע הבא", אמר המאמן. "הגולים שספגנו הם של זחיחות, הרגשנו בנוח מדי. לא היה חסר שנספוג עוד. צריך לפקס את השחקנים גם כשזה נראה גמור. זה לא יעבור".

"יש תחרות טובה, כל שחקן שנכנס נותן הכל. זה מה שצריך", הוסיף בכר והבטיח. "כשיהיה סגל מלא נהיה טובים יותר ותהיה תחרות טובה. יש לנו חתיכת טיסה לאיי פארו, בואו נגמור את העבודה כמו שצריך ואחרי זה נחשוב".

צ'ארון שרי, שבישל ארבעה שערים סיכם גם הוא: "לא חשבתי שנכבוש כל כך הרבה. לא היינו צריכים לספוג שני שערים, אבל היינו נהדרים התקפית והבקענו גולים יפים. בשנה שעברה עם ניקיטה רוקאביצה היה אותו הדבר וגם עכשיו יש לנו שלושה חלוצים גדולים. אנחנו יכולים לחלום על הבתים בקונפרנס, אבל צריך לחשוב על הגומלין".