הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוי: "התחלנו לא טוב, ורוצלאב שלטה במשחק"

מאמן ב"ש סיכם את ההפסד. העיתונאים הפולנים: "לא כל כך הגיע לנו פנדל"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.08.21 - 23:56
תחילת כתבה

הפועל ב"ש המתחדשת של רוני לוי ספגה הערב (חמישי) את הפסדה הראשון לעונת 2021/22. האדומים נוצחו 2:1 על ידי סלאסק ורוצלאב בפולין במסגרת הסיבוב השלישי של מוקדמות הקופרנס ליג. מריאנו בריירו כבש את השער היחיד לקבוצה הישראלית, כאשר ההכרעה תעבור לשבוע הבא באצטדיון המושבה בפ"ת.

"התחלנו את המשחק לא טוב", פתח לוי. "לא התחלנו טוב באופן אישי או קבוצתי והם נכנסו טוב ושלטו במשחק. במחצית השנייה היינו עם יותר ביטחון בכדור אבל לצערי לא הצלחנו לכבוש. רציתי במחצית השנייה להכניס שחקנים רעננים יותר. לא היה לנו משחק אחד בליגה ויש לנו שחקנים טובים שהתחילו להתאמן קצת מאוחר ועוד לא מוכנים לפתוח אבל כן כדי לסייע. אני חושב שהמחליפים נכנסו טוב ועזרו לנו להשתלט על המשחק".

"אי אפשר לדעת מי פייבוריט", המשיך מאמן באר שבע. "הם כבר החלו את הליגה ואנחנו לא. אני מקווה שבבית שלנו ועם הקהל שלנו נעשה את העבודה ונעבור שלב". משחקה של ב"ש, כאמור, ייערך בפתח תקווה באצטדיון המושבה ולא בטרנר, וגם לכך התייחס לוי: "אנחנו מעדיפים לשחק בטרנר עם קהל מדהים שיכול לדחוף אותנו יחד, אבל הקהל שלנו יידע לדחוף אותנו במשחק בפ"ת. הקהל שלנו יבוא ויעזור לנו בגומלין".

במהלך מסיבת העיתונאים ביקש לוי מהמתורגמן לשאול את העיתונאים הפולנים האם לדעתם היה פנדל של איאד אבו עוביד והם אמרו: "לא כל כך". לוי הוסיף: "אני לא יכול להגיד את דעתי אבל הם מספיק הוגנים והגונים כדי להגיד מה שאמרו".