מכבי חיפה הודיעה: עומר אצילי יעבור מבחן כשירות לפני פיינורד

הקשר עבר צילום תקין, שהראה כי הוא סובל מדלקת בגיד והוא בספק למשחק בסמי עופר. גם חזיזה ייבדק סמוך לשריקת הפתיחה, עופרי ארד צפוי לחזור להרכב לצד בוגדן פלאניץ'

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.09.21 - 12:11
תחילת כתבה

מכבי חיפה תארח הערב (17:30) את פיינורד למשחק שיפתח את שלב הבתים של הקונפרנס ליג. בכרמל מפנטזים על הפתעה: "מדובר בקבוצה מצוינת, היא פייבוריטית ואולי אף תסיים ראשונה בבית, אך אנחנו נבוא להילחם על מנת לפתוח את הקמפיין ברגל ימין".

דאגה גדולה נוצרה באימון הבוקר של הירוקים, כאשר הקשר ושחקנה הבולט של מכבי חיפה העונה, עומר אצילי, סובב את הקרסול. מכבי חיפה הודיעה רשמית כי הקשר עבר צילום תקין, המעיד על דלקת בגיד ממנה הוא סובל, והוא יעבור מבחן כשירות לפני המשחק בסמי עופר. גם דולב חזיזה, שסובל מרגישות במפשעה, ייבחן לפני השריקה - במידה ושניהם לא יפתחו, דין דוד יוסט לאגף וגודסוואי דוניו יפתח בחוד.

על פי המסתמן, עופרי ארד ששב לאימונים מלאים לאחר הלווית אביו, יפתח במרכז ההגנה לצידו של בוגדן פלאניץ'. הבלם הבהיר לאנשי הצוות שהוא בשל לשחק ומרוכז בהתמודדות. סאן מנחם ישוב לעמדת המגן השמאלי. בקישור, מקומם של עלי מוחמד וחוסה רודריגס מובטח כשאת המקום השלישי ימלא מוחמד אבו פאני אם וכאשר יגיע לסיכום על הארכת חוזהו לפני המשחק. במידה ולא, מחמוד ג'אבר ימשיך לקבל את הקרדיט.

נטע לביא שב לאימונים מלאים ויהיה בסגל כפי שהיה גם נגד בני סכנין. בצוות המקצועי ישיבו את הקפטן הירוק לכושר משחק בהדרגה. ראיין סטריין ובן שהר הפצועים ייעדרו. כ-20 אלף ירוקים צפויים להגיע למשחק הערב על מנת לדחוף את השחקנים, למרות שעת המשחק המוקדמת באמצע השבוע.

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, עופרי ארד, בוגדן פלאניץ', סאן מנחם; חוסה רודריגס, עלי מוחמד, מחמוד ג'אבר (מוחמד אבו פאני); צ'ארון שרי, עומר אצילי (גודסוואי דוניו) ודין דוד.