הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ואן לוון: "הניצחון הזה חשוב לביטחון שלנו"

מאמן מכבי ת"א היה מרוצה אחרי ה-1:4 על אלשקרט. קניקובסקי: "שמח שהראינו לקהל את הכדורגל שהם רוצים"

תומר לוי
תומר לוי  14.09.21 - 19:56
פתיחה טובה (אלן שיבר)
פתיחה טובה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

מכבי תל אביב עשתה היום (שלישי) היסטוריה קטנה, כשהפכה לקבוצה הראשונה שמנצחת משחק בשלב הבתים של קונפרנס ליג. הצהובים הביסו 1:4 את אלשקרט, ועל הדרך גם  הרוויחו סכום מכובד של 500 אלף יורו.

פטריק ואן לוון אמר בסיום: "מה שלא עשינו בליגה היה לכבוש שער מהיר וזה קרה היום. ראיתי יותר התקפות ישירות לכיוון השער, יכולנו לכבוש אפילו יותר. שחקני הרכש שלנו היו אלו שבנו את השערים, הם משפרים אחד את השני".

לקראת מכבי חיפה: "זה חשוב וטוב לביטחון שלנו, ולהראות לאוהדים שאנחנו יכולים לכבוש שערים. עכשיו נתמקד בליגה".

ההתרשמות שלו מקוואס: "הוא הראה כמה מהלכים יפים. אנחנו צריכים לתת לו זמן ולתת לו לשחק יותר".

החילוף של דן ביטון: "אנחנו עדיין לא רואים ממנו את כל מה שהוא יכול להראות. הוא צריך להיות יותר דומיננטי בכל הרגעים שהוא משחק".

המקום של דניאל פרץ: "טננבאום חזר רק לאחרונה לכשירות. מגיע גם קרדיט לפרץ שלקח את המושכות ועמד בלחץ. אנחנו צריכים להעריך דבר כזה כמועדון. אנחנו משחקים בכמה מפעלים שונים וצריכים להחליט".

היכולת של קניקובסקי: "הוא לא פה רק כדי לשחק באגף, אנחנו יודעים שהוא יכול לשחק גם כמספר 10, אבל הכוונה שלנו הייתה שהוא יתחיל שם וביטון באמצע. שניהם שחקנים שיכולים לשחק בשתי העמדות".

גבי קניקובסקי, שכבש שער בכורה במדי הצהובים אמר: "זה כיף, כל משחק במכבי תל אביב הוא כיף, שמחתי שנראינו טוב והפנים למשחק הבא. זאת חוויה מטורפת לשחק באירופה".

כל ניצחון נותן ביטחון ורעב להמשיך שמח שהראינו לקהל את הכדורגל שהם רוצים לראות. זה ייקח עוד קצת זמן עד שהקבוצה תתחבר. הציפיות שלי הן קודם כל לעזור לקבוצה ולהתפתח כשחקן".

עידן נחמיאס הוסיף: "אנחנו ננסה למנף את המשחק הזה הלאה, להשתפר במה שהיה פחות טוב ומשם נתמקד. זאת תקופה כזאת שכל בעיטה ראשונה של היריב שלנו נכנסת. כשהוא בעט כבר ניסיתי להגיב וזה עבר לי בן הרגליים. נראה את הוודידאו ונלמד מזה, אנחנו נהיה קבוצת הגנה טובה".

"נתנו לי להתחיל בצורה מאוד נקייה. כולם מאוד עוזרים לי, גם החברים בחדר ההלבשה. יש פה מעטפת של אנשים שדואגים לך במה שאתה צריך ביום יום. זה שונה לגמרי מקריית שמונה בצד המקצועי, אני עובד מאוד קשה כדי להשתפר וליישם את זה".