הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עדיין לא העלתה הילוך": לאסק מחכה למכבי

באוסטריה שואבים עידוד מהיכולת הרעה. מי השחקנים שסומנו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.09.21 - 12:42

בצל הפתיחה המאכזבת בליגה, מכבי תל אביב רוצה להמשיך להסיח את דעתה ולחייך בקונפרנס ליג, שם תתארח מחר (חמישי) אצל לאסק לינץ האוסטרית. לקראת המשחק, בכלי התקשורת האוסטריים ניתחו את יחסי הכוחות ופרגנו למחזיקת הגביע הישראלית שרשמה ניצחון 1:4 מוחץ במחזור הפתיחה מול אלשקרט הארמנית.

"מכבי ת"א זה מבחן של ממש, היא כנראה היריבה החזקה ביותר בבית של לאסק לינץ", נכתב ב"סקיי" האוסטרי. "יש להם כמה שחקנים בכירים כמו סטיפה פריצה, שכבש במחזור הראשון ונבחר למצטיין המחזור, ברנדלי קובאס ודן ביטון הישראלי. זו קבוצה חזקה, אבל בליגה המקומית היא עדיין לא נכנסה לקצב".

"כשמסתכלים על מכבי ת"א, רואים קבוצה איכותית עם המון ניסיון במפעלים האירופאיים", אמר מאמן לאסק, אנדראס וילאנד. "זו קבוצה חזקה עם מספר ישראלים מצוינים שמשחקים בנבחרת ישראל, וגם כמה זרים טובים שהוכיחו את עצמם בקבוצות ידועות מאוד. אם נשחק אגרסיבי ונייצר הזדמנויות, האפשרויות יפתחו עבורנו".

במחזור הליגה האחרון האוסטרים גברו 1:3 על אדמירה של אנדי הרצוג. לאסק תחסר את יאן בולר שלא כשיר ב-100 אחוז, אבל תקבל בחזרה את החלוץ מרקו ראגוז'. זו הפעם השנייה שלינץ תפגוש יריבה ישראלית. הפעם הקודמת הייתה אי שת בשנת 2000, כשעברה את הפועל פתח תקוה במפגש כפול כולל ניצחון טכני.