הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מרגש לשחק כאן": מכבי חיפה מוכנה לברלין

האלופה תתארח הערב (22:00) באיצטדיון האולימפי. ברק בכר יפתח במערך זהה לאוניון, שסימנה את עומר אצילי וצ'ארון שרי כסכנות אצל הירוקים. אלף אוהדים יתמכו באלופה מהיציעים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  30.09.21 - 09:07

מכבי חיפה תתארח הערב (22:00) באולימפיקשטדיון ברלין ותפגוש את הקבוצה המקומית, אוניון. כזכור, מדובר באותו המקום בו פתח אדולף היטלר את המשחקים האולימפיים ב-1936. היום, 85 שנים מאוחר יותר, קבוצה ישראלית תנסה לרשום פרק חדש בהיסטוריה של האיצטדיון.

מבחינת ה-11 של הירוקים, מסתמן כי ברק בכר יעניק מנוחה לעלי מוחמד, דולב חזיזה ודין דוד במשחק, כאשר גם עופרי ארד עשוי לרדת לספסל בכדי לשמור כוחות למפגש עם הפועל באר שבע בראשון הקרוב. המאמן צפוי לעלות במערך הכולל שלושה בלמים, כאשר שון גולדברג צפוי לקבל את המקום בקו ההגנה. הגרמנים משחקים בשיטה זו ברוב משחקיהם, והמטרה היא לצמצם את היתרונות שלהם.

בצד השני, הגרמנים סימנו שניים מהכוכבים של האלופה - צ'ארון שרי והיכולת האישית שלו וכן על עומר אצילי שנמצא בכושר טוב בכל הקשור למספרים. הצמד צפוי לפתוח ב-11 של בכר. מי שמכיר היטב את האצטדיון הוא בן שהר, לאחר שתי עונות בהרטה ברלין' והוא עשוי לקבל הערב דקות ראשונות מזה כחודש.

כך או כך, מכבי חיפה תזכה לתמיכה ענפה באיצטדיון האולימפי כאלף אוהדים ירוקים ידחפו את החבורה של בכר, רובם הגיעו מישראל וחלקם מתגוררים בגרמניה ובממדינות הסמוכות. במועדון אמרו: "יהיה מרגש לשחק באיצטדיון הזה בגלל ההיסטוריה שלו, נקווה שהאוהדים ידחפו אותנו. יהיה משחק קשה, אוניון קבוצה מצוינת, אבל אנחנו רוצים להשיג תוצאה טובה".

הרכב משוער: ג'וש כהן; רז מאיר, עופרי ארד (אורי דהן), בוגדן פלאניץ', שון גולדברג, סאן מנחם; חוסה רודריגס, מחמוד ג'אבר (עלי מוחמד), צ'ארון שרי; עומר אצילי וגודסוואי דוניו