הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק בכר: "עד השער הראשון הצלחנו לנטרל אותם"

מאמן מכבי חיפה על ההפסד: "הקבוצה הטובה יותר ניצחה בצדק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.10.21 - 00:30
(getty)
(getty)

זה לא היה כוחות. מכבי חיפה נכנעה הערב (חמישי) 3:0 מול אוניון ברלין במשחק השני שלה בשלב הבתים של הקונפרנס ליג. הגרמנים היו עדיפים בכל פרמטר והירוקים פשוט לא נראו מתאימים לרמה, ועל כן התוצאה הסופית.

מאמן הירוקים, ברק בכר, סיכם: "אנחנו בהחלט מאוכזבים לסיים בתוצאה כזאת. הקבוצה הטובה יותר ניצחה בצדק. אין ספק ששיחקנו מול קבוצה מאוד עוצמתית, אגרסיבית. לא יצרנו כמעט מצבים. מאכזב השער הראשון שספגנו כי עד אז הצלחנו לנטרל אותם. הגול הגיע מחוסר ערנות שלנו. במחצית השנייה ניסינו לשנות את השיטה, לצאת יותר קדימה, ספגנו במצב נייח והכל הסתיים. ברלין היא אחת הקבוצות הטובות ביותר באירופה במצבים נייחים".

עוד אמר המאמן: "זה בית מאוד מאוד קשה. אוניון ברלין מדורגת שלישית כביכול בבית הזה והיא קבוצה של ליגה אירופית בקלות. הביתיות מאוד בולטת. כל הקבוצות הביתיות ניצחו, חוץ מאיתנו. אני מאמין שבבית נעשה תוצאות טובות. בחוץ הרבה יותר קשה".

ג'וש כהן, שוער מכבי חיפה, דיבר על ההפסד ועל העידוד מהקהל: "האוהדים שלנו מדהימים. הם הגיעו בכמויות גדולות ועודדו אותנו. שמענו את זה למרות שזה היה משחק בית של אוניון. אנחנו צריכים להודות להם על כך שהגיעו לתמוך בנו. ההבדלים? על המגרש, הרגשנו שהם גדולים, חזקים ומאוד אגרסיביים. זה משהו שלא חווינו בליגה שלנו. כולם בקבוצה רוצים להשתפר ולשחק מול קבוצות כאלה. אנחנו צריכים ללמוד מזה ולהחזיר מלחמה במשחקים הבאים".