הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נראינו אבודים": דאגה במכבי ת"א מהיכולת

הצהובים הודו אחרי ה-1:1 נגד לאסק לינץ: "דניאל פרץ הציל אותנו ושמר אותנו בתמונה, ההגנה לא הייתה טובה". על ניהול המשחק של ואן לוון: "אם היה מעז יותר אולי היינו גם מנצחים"

תומר לוי
תומר לוי  01.10.21 - 06:34
שביעות רצון רק מהתוצאה (האתר הרשמי של מכבי תל אביב)
שביעות רצון רק מהתוצאה (האתר הרשמי של מכבי תל אביב)

במכבי תל אביב מרוצים מהנקודה שהשיגו אתמול (חמישי), עם ה-1:1 בחוץ נגד לאסק לינץ, אבל הרבה פחות מהיכולת. אחרי שני משחקים, הצהובים עם מאזן של 4 נקודות בבית שלהם בקונפרנס ליג.

שחקנים בקבוצה אמרו: "היינו נראים אבודים עד הדקה ה-70, החילופים הביאו את השינוי הפעם, אבל היכולת הלא טובה הייתה המשך ישיר למשחק נגד הפועל באר שבע". בקבוצה נשמעה ביקורת על משחק ההגנה. "דניאל פרץ הציל אותנו ושמר אותנו בתמונה, ההגנה לא הייתה טובה". מי שספג ביקורות היה לואיס הרננדס: "הוא לא נראה טוב במשחקים האחרונים".

מי שקיבלו מחמאות היו אדוארדו גררו ועדן שמיר, שנכנסו כמחליפים ועשו את ההבדל ביחד עם מתן חוזז שנכנס והיה מאוד פעיל ותרם."יכול להיות שאם פטריק היה מעז יותר היינו גם מנצחים. כשאתה בפיגור אפשר להכניס עוד חלוץ ולא להחליף שחקן התקפה בשחקן התקפה".

למרות חוסר שביעות הרצון מכך שהמאמן לא משנה מערך גם כשמכבי נראית במצוקה, הוא כן קיבל מחמאות. "בשורה התחתונה זאת תוצאה טובה וזה מה שחשוב כרגע. הפוקוס הוא ליום ראשון. במצב שנוצר אסור לנו לאבד נקודות בתקופה הקרובה.

אייל גולסה צפוי לחזור לסגל בראשון לקראת המפגש נגד הפועל ירושלים. עדן שמיר, מתן חוזז ואדוארדו גררו עשויים לפתוח ולייצר רוטציה. טל בן חיים הרגיש רע בלילה לפני המשחק ולכן לא היה בסגל.