הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נשיא סלאביה תקף: "השחקנים לא מעריכים"

טרבדיק הגיב להפסד מול חיפה. גם התקשורת בצ'כיה ביקרה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.10.21 - 10:08

במבט לאחור, רצף המשחקים של סלביה פראג בקונפרנס ליג מספר סיפור מעט משונה. הצ'כים ניצחו במחזור הפתיחה 1:3 את יוניון ברלין, הקבוצה שהביסה את מכבי חיפה 0:3 במחזור הקודם, והיום (חמישי) פראג הגיעה לאיצטדיון סמי עופר, וסיימה אותו בהפסד 1:0 מפתיע למכבי חיפה, שגרר ביקורות בעיתוני צ'כיה.

מי שעוד תקף את השחקנים היה נשיא המועדון, ירוסלאב טברדיק, בחשבון הטוויטר שלו: "אני מצפה להרבה יותר מההופעות האחרונות", אמר הנשיא, "אולי כל השחקנים לא מבינים מה זה לשחק בשביל סלאביה, ושאי אפשר לחיות על הצלחות העבר".

"חוסר אונים, חוסר אונים" זעקה הכותרת של "efutnol". בהמשך נכתב: "פראג השאירה את הנקודות אצל מכבי חיפה, שעד המשחק הערב השיגה רק נקודה במפעל, ולא רשמה שער זכות". ב"IROZLHAS" ציינו את העובדה שלא מדובר בהפסד ראשון של הצ'כים בישראל: "סלביה הפסידה בפעם השנייה בתוך שנה בישראל, לאחר ההפסד בשנה שעברה להפועל באר שבע. סלביה הראתה שכרגע, אין לה תבנית משחק, עם הפסד רביעי בשלושת המשחקים האחרונים".

למרות משחק שהיה ברובו די שוויוני, ב"iDNES" הודו שהמזל שיחק לטובת האורחים בדקות הסיום: "סלביה צריכה לשמוח מכך שבסיום חיפה לא ניצלה את ההזדמנויות שלה, ולא וכבשה שער נוסף", בנוסף, העיתון הצ'כי שיבח את כובש שער הניצחון, גודסווי דוניו, "בדקה 24, הליגיונר הגנאי הוכיח מה הוא שווה, והבלם אוזו רדף אחריו ללא הצלחה בדרך לשער". וגם ב"sport.cz" אמרו שהצ'כים יצאו בשן ועין בכך שלא ספגו בדקות הסיום: "עטאא ג'באר היה יכול לכבוש בדקה ה-75, והשוער אונדריי קולר הציל אותה".

הצ'כים נמצאים כעת במקום השלישי, נקודה אחת פחות מחיפה שנמצאת מעליה בטבלה. בעוד כשבועיים לצ'כים תהיה הזדמנות לכפר על ההפסד, כשיארחו את מכבי חיפה בבית, במשחק במסגרת המחזור הרביעי במפעל.