הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הכין את הקבוצה נהדר": מחמאות במכבי ת"א לפטריק ואן לוון

ביום שאחרי הניצחון 0:5 של הצהובים על הלסינקי במסגרת הקונפרנס ליג, בקבוצה פרגנו למאמן על הקווים ("היה עליו לחץ שלא הקל עליו"), התרשמו מאייל גולסה ("הראה את כל האיכויות שלו") והתלוצצו בנוגע להגעתו של ג'ק אנגלידיס שצפה מקרוב ("הרכש המשמעותי ביותר")

תומר לוי
תומר לוי  22.10.21 - 06:55

אנחת רווחה גדולה וחיוכים רבים נרשמו אמש (חמישי) במכבי תל אביב לאחר הניצחון המוחץ 0:5 על הלסינקי במסגרת המחזור השלישי של הקונפרנס ליג, בעקבותיו שמרו הצהובים על המקום הראשון בבית 1 עם 7 נקודות. "זה לא היה משחק קל, זה משחק שעשינו אותו קל", חגגו בסיום במועדון הצהוב, "הבנו שצריך לקחת אחריות ועכשיו נקווה שזה יתחבר גם בליגה".

מי שזכה במירב המחמאות הוא אייל גולסה, שפתח בהרכב ונראה טוב. "הוא נכנס לכושר, הוריד חלודה ונראה הרבה יותר איכותי. אתמול הוא הראה את כל האיכויות שלו", אמרו בקבוצה וחלקו מילים טובות גם עבור סטיפה פריצה: "הוא כובש כמעט בכל משחק, זה בדיוק מה שציפינו ממנו".

האווירה המחוייכת נמשכה, ובקבוצה המשיכו והחמיאו גם לשחר פיבן: "אנשים שכחו שבאחת האליפויות של ולדימיר איביץ' הוא היה בלם פותח". לא רק שחקני הקבוצה קיבלו מחמאות, אלא גם מי שלאחרונה נמצא בעין הסערה ובתקופה לא פשוטה בכלל - פטריק ואן לוון. "להכין את הקבוצה בלחץ שהיה עליו זה לא קל בכלל והוא עשה את זה נהדר", פרגנו בקבוצה.

מי שהפעם חבר לטיסת הקבוצה הוא נציג הבעלים, ג'ק אנגלידיס, אשר הגיע על מנת לפקח מקרוב על הנעשה, וסביר להניח שהיה מרוצה ממה שראה. "הוא שחקן הרכש המשמעותי ביותר", התלוצצו השחקנים בסיום, "ההשפעה שלו הורגשה. בכל מקרה, עכשיו צריך ליצור המשכיות ולהביא את היכולת הזאת גם למשחק נגד אשדוד ביום שני".