הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עדיין מאמינה: תמונת המצב של מכבי חיפה בבית

שלב הבתים בקונפרנס ליג מגיע לישורת האחרונה. הירוקים זקוקים לשני ניצחונות על מנת לבצע מהפך ולעלות לשלב הבא במפעל. ויש אפילו סיכוי למקום הראשון. התרחישים בבית של ברק בכר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.11.21 - 13:44
תחילת כתבה

אחרי פגרת הנבחרות, הקופנרס ליג חוזרת לפעילות. מכבי חיפה תפגוש הערב (חמישי) את אוניון ברלין, בידיעה שעליה לנצח את היריבה הגרמנית החזקה, אם ברצונה לשמור על סיכוי להעפיל לשלבים הבאים במפעל החדש של אופ"א. להלן תמונת המצב:

תמונת הבית אחרי 4 מחזורים
פיינורד 10 נק'
סלביה פראג 6 נק'
מכבי חיפה 4 נק'
אוניון ברלין 3 נק'

השיטה: הראשונה מכל בית עולה לשלב שמינית הגמר. הסגנית תעלה לשלב פלייאוף ותפגוש את אחת הקבוצות שסיימו במקום השלישי בליגה האירופית. מי שתסיים שלישית ורביעית בבית תודח מאירופה. הגרלת פלייאוף הקונפרנס תתקיים ב-13 בדצמבר בשעה 15:00 שעון ישראל.

המשחקים שנותרו למכבי חיפה: אוניון ברלין (ב'), פיינורד (ח')
המשחקים שנותרו לאוניון ברלין: מכבי חיפה (ח'), סלביה פראג (ב')
המשחקים שנותרו לפיינורד: סלביה פראג (ח'), מכבי חיפה (ב')
המשחקים שנותרו לסלביה פראג: פיינורד (ב'), אוניון ברלין (ח')

בעקבות ה-1:2 של פיינורד על אוניון ברלין, ההולנדים מובילים את הבית ונראים בדרך הבטוחה לשלב הבא. אוניון ברלין, שהביסה את חיפה בגרמניה, הפסידה בשאר משחקיה בבית. למעשה, הירוקים צריכים שני ניצחונות על מנת לעלות לשלב הבא, אך אחד מהמשחקים הוא בחוץ נגד פיינורד. יש לצין שגם ניצחון אחד ותיקו יספיק במידה שסלביה פראג תפסיד בשני המשחקים האחרונים שלה מול פיינורד ואוניון.

ותאמינו או לא, ישנו תרחיש בו מכבי חיפה תסיים גם במקום הראשון. על מנת שזה יקרה היא צריכה כמובן לנצח בשני המשחקים שלה, בבית מול אוניון ובחוץ אצל פיינורד ובנוסף שסלביה תנצח את פיינורד, אבל תפסיד לגרמנים. סיכוי קלוש, אך קיים.